Kapat

Kızlar bazılarınız kendinizi rezil ediyorsunuz farkındasınız umarım ..?

Genelleme yapmadan soruyorum.kızlar bazılarınız niçin bu kadar ağzı bozuk ,ukala,kendini birşey zanneden triplerdesiniz? böyle olmak bir meziyetmi şimdi...birde düzgünce cevap vermeye,yardım etmeye de gelmiyor ..kendinizi bir tanımlayın bakalım..önyargılarınızı elden geçirip,karşıdakini tanımadan hareket etmeyin..( laubalilikte bu konuya dahil)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bu dönemde kızların hepsi dediğiniz gibi malesef. Komik gözüküyolar haberleri yok.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin modelinden var mi daha :)(nostaljik araba cekicili var sende demek bu).Bak kiz tayfasindan yorumlar geldi, nasil daha idiot olurum nasil basaririm moron gibi davranmayi dermiscesine kurmuslar cumle.

1|0
    0|0
  • bknz:egolara hizmetkar köle erkekler

Özetle budur efenim

Cut.

1|0
    0|0
  • haklısın moonlit çok eziyolar beni (dslkdslkdlskdl) yazıyom gülme efekti (ne var! ) diyo bana ergen :))

1|0
    0|0
  • Egitim sart :)

1|0
    0|0
  • Hay ağzına neydi lan hah ağzına sağlık :)) aynı dertten muzdaribiz

1|0
    1|0
  • Kız kavgasııı:D

0|0
    0|0
  • ilk kez cinsellikle ilgili cevap vermeyecem soruna:))nasılsın asabi dostum?tanıdınmı beni?:))

0|0
    0|0
    • gizliye izin vermeyecektim aslında..sen olur olmaz yorum yaparsın,sonrada karşındakini tanımadan asabi dersin .buda senin görüşün ne diyelim..

• hll spr dwm

0|0
    0|0
  • Yani? Ogrenmek istedigin konu nedir?

0|0
    0|0
    • öğrenmek istediğim konu yok..sadece biraz kendilerine birtakım mesajlar verebilmek.tabi anlayan olana..

• Ben kendimi şikayet ettim zaten,guru..sen dert etme :)

• Tamam.

Kızlar Ne Diyor 5

• Beğenmeyen muhatap olmayıversin.

1|0
    0|0
    • "Soru Formunda Degil" diye sikayet ettim. Yoneticilerin gelmesini mi bekleyeceksiniz yoksa SMod olarak soru kaldirma yetkinizi kullanip bu yaziyi kullanacak misiniz?

• beyenmek meselesi değil,muhatap olunmaz zaten,daha ilk cevap veya soruda karşılaşır karşılaşmaz.hatam varsa sorun yok.

• bazıları öyle haklısın bacım bir de gizli olunca özgüvenleri tavan yapıyor

1|0
    0|0
  • Özüğ dileğiz rahibeğ terasağğğ.

1|1
    2|0
  • belki milletin ne dusundugu umrumda olmadigi icindir senin olmadigin kadar...

0|0
    1|0
  • Hayirlisi be gulum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...