Kilo alamayan biri spor?

Kilo alamiyorum 45 kiloyum 160 boyundayim. Fazla zayifim fakat vucut hatlarim cok guzel. Kum saati gibi. Daha belirgin yapmak icin spor yaparsam kilo alip kas kutlemi arttirip kalcami daha guzel hale getirebilir myim?

0|0
119

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimden örnek vereyim bende çok zayıftım fitness yaptım beslenme programı uyguladım takviye ilaçlar kullandım 1.97 boy 70 kgdim 92 oldum senin kullanıp kullanmıyacağını bilmiyorum takviyeler fakat kilo almak istiyorsan sporla birlikte çok çok yemelisin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kizzz ayniyiz nerdeyse bende 161 e 45

1|0
    0|0
    • Sanada cok zayifsin diyolar miii

• kimisi diyo zayifsin kimisi begeniyo ama cogu kisi al diyo dedigin gibi bende oyle kuru cirkin zayif degilim sekilli oldugumdan hosuma gidiyo bazende almak istiyorum ama 😂😂 3 kiilo alsak cok iyi

• Aynenn oyle :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
  • kankam sana got büyütmek için kesin çözümü söylüyorum bak hiç hareket etmiyosun evde sürekli yatiyosun ekmek pilav yiyosun

1|0
    0|0
    • Alamiyorum diyorum butun gun agzim bos durmuyor yemek asiri yiyorum metabolizmam yavas olsa obez olurdum

• Guluyor bide ya hahahah

• Lan *mina kodumun tatlısı daha gizliden cikmiyosun bu cocuk zaten benim istedigim gibi davranirim kankani mankani da *ikerim simdi it cik gizliden öyle öt:d

• İnsanlarda kırmızı ve beyaz grup seklinde kaslar vardır kırmızı kas grubu uzun mesafe-beyaz kas grubu sprint (kısa mesafe). atletizm (KOŞU 1500+)-YÜZME+1000 metre mesaferinin haricinde kas grubu toplar +1000 metreden sonra yorta veuzun mesafeye girdiği için kas parçalanır.18 yaşından sonra anca amatör yuzucu olabilirsin ama sigara içmediysen ve genetigin iyisye 3 senelik iyi bir antrenmanla koşu bransında türkiye barajlarını zorlarsın. Sen ilk3 hafta +2000 METRE YURU yaklasım 12.000 adım yapar. Yüzmek istiyorsanda bir klübe git İstanbul çevresinde avcılar beylikdüzü yakınlarındaysan yardımcı olurum ya kendi klubume veya baska kluplere yönlendire bilirim ama yüzmede çok. Çİft palet veya monopalet yaptırırlar. Koşuya gelirsen günde +1500 metre olması şartıyla 1 km basına 6-7 PAGE geçmen lazım iyi bir kalori için

0|0
    0|0
  • Getirsiniz cok duzenli bir beslenme lazim

1|0
    0|0
  • Evet guzel beslenirsen spora basladiktan sonra kilo alirsin zaten

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • abartma bence güzelse öyle kal

1|0
    0|0
  • Yağlı ye şekerli ye 60 kiloya falan çıkana kadar sonra hafif spor yap.

1|0
    0|0
  • Evet beslenmene dikkat et iyi uyu 👍🏼

1|0
    0|0
  • Squat yap. Hedef 90 60 90

1|0
    0|0
  • sıkı bir calismayla bekledigindan daha fazlası olur

1|0
    0|0
  • dene ve gör

0|0
    0|0
  • Getirirsin şu vke bile hoş

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Görmek lazim

0|0
    0|0
  • aman aman bana göre degl 😀

0|0
    0|0
  • yess

0|0
    0|0
  • evet bunu yaparsın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...