Arkadaşımın eski sevgilisi ile çok samimiyiz. Bu ne anlama gelir açıklar mısınız?

Arkadaşımın eski sevgilisi onunla yılbaşına aynı anda telefonda girdik baya konuştuk zaten faceden falanda konuşuyorum arkadaşım oo hayırlı olsun diyo ama bende saçmalama diyorum sonra şaka falan diyo yha ama o kadar çok konuşuyoruzki çok samimiyiz. telefonla hergün arıyo sohbet ediyoruz bu ne anlama gelir bana açıklarmısınız ? :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• sevmese de sonuçta arkadaşınla birşeyler yaşadı bu insan senden de ayrılabilir seninle dalga amaçlı yada arkadaşından intikam almak için konuşuyor olabilir ne düşündüğünü bilemezsin garantisi yok senden ayrıldığında da gidip arkadaş grubunda o kızların arkadaş grubunun hepsi elişmden geçti diye bahsedecek belki de uzak dur arkadaşın ne kadar şaka ya vursa da rahatsızdır bu durumdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu şu anlama gelir yakında arkadaşına kamçıyı yedireceksin arkadaş kazığı yani

1|0
    0|0
    • ama çıkarlarken arkadaşım onu sevmiyordu..

• valla bide onun yerine koy kendini aynı açıdan bakabilecekmisin... sana bi tavsiye aşk bulunur dost bulunmaz

• Arkadaşın olsam seni silerdm

0|0
    0|0
  • ayıptır yapma bence rezil etme kendini

0|0
    0|0
  • bence arkadaşına büyük bir yanlış yapmış olursun. yani arkadaşına dost kazığı atmış olursun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadaşının eski sevgilisiyle olmak seni rahatsız etmeyecekse devam et tabi onun eskisi senin yenin olur ama arkadaşın hala arkadaşın olarak kalmaya devam eder mi o şüpheli

0|0
    0|0
  • bence büyük bir yanlışın eşiğindesin. arkadaşım diyebildiğin insanın eski sevgilisi mi kaldı sana kala kala? bırak allahaşkına yaa...

1|0
    0|0
  • Çocuk seni tavlamaya çalışıyor bence taviz verme

0|0
    0|0
  • sence doğrumu yaptığın ikinizinde yaptığı yalnış.

0|0
    0|0
  • herseyden önce,

sen böyle bseyi arkadaşına nası yaparsın ? birde gülerek soruyorsun ya. başka kişi mi kalmadı samimi olunacak Alllah aşkına.!

1|0
    0|0
  • Olduğun yoldan dön.

1|0
    0|0
Yükleniyor...