2013-2014 Euroleuge Kadınlar kuraları çekildi düşünceleriniz ?

A Grubu: UMMC Ekaterinburg (Rusya), Famila Schio (İtalya), Kayseri KASKİ (Türkiye), Good Angels (Slovakya), Bourges Basket (Fransa), Uni Györ (Macaristan)

B Grubu: Fenerbahçe, Nadezhda (Rusya), Imos Brno (Çek Cumhuriyeti), Wisla Krakow (Polonya), Rivas Ecopolis (İspanya), Uniqa Euroleasing Sopron (Macaristan), BLMA (Fransa)

C Grubu: Sparta&K Moskova Region Vidnoje (Rusya), Polkowice (Polonya), Novi Zagreb (Hırvatistan), Galatasaray, Perfumerias Avenida (İspanya), USK Prag (Çek Cumhuriyeti), Kibirkstis VICI-IKI (Litvanya)

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 7

• Ekarinburg bu ligde 1 numaraydı fakt 2 süper pota altını Fenere sattı.Milli takımdaki zenci abla ve Fransız pota altını alan Fener çok avantajlı bu sene.

Yacoubou ya hayrandım <3

Galatsarayın kadrosuda gayet iyi.final four yaparlar

c grubundaki s.moskova bu sezona damga vuracaktır

Kayseri elindekileri sattı.gruptan çıkarsa iyi

0|0
    0|0
  • düşüncelerden çok tek bir düşüncem var tüm maçlarda en fazla türk erkek taraftarlar olcaktır bundan eminim :D

0|0
    0|0
  • Kaskinin gurubu zormuş

0|0
    0|0
    • evet ama olsun ilk 4 girse yeter

• unı gyor haricindekiler final four daydı bourges ve famillia da dahil ama bütçelerini küçültülüler kaskide iyi transferler yaptı

• inşlh 3 takımımızıda final fourda görürüz

• fenerin grubu kolay kaskininki baya zor gsınki orta

0|1
    0|0
  • Galatasarayıma başarılar. takımları pek tanımıyorum ama hallederiz ya.

0|0
    0|0
  • c gurubu dehşetmiş her maç izlenir bütün kuzey avrupa orda kızlar güzeldir sarı sarı :)) dksjdksjd

0|0
    0|1
  • Ben de ilk baslarda "League" yazarken zorlaniyordum. Aklima o geldi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...