İstemeden hayatımın erkeği oldu peki ben onun hayatının kadını olabilir miyim?

hersey arkadaslıkla basladı. bana asırı ilgi gosterdi.bende ona asık oldum.ve onunda benden hoslandıgını dusundum bir tek ben değil tum arkadaslarım.cıkmaya basladık.ilk gunden bıraktı beni neden mi : opmesine izin vermedigim icin.su an tekrar konusuyoruz.ve bana senden hoslanıyorum ama ben hoslandıgım kıza dokunmak onu opmek sarılmak kısaca cok samimi olmak isterim ve sen bunları yapmadıgın icin senden vazgectim.ama hala istiyorum seninle olmak dedi.su an cıkıyoruz.ve ben onu kendime asık etmek istiyorum.ben ne kadar ona asık olduysam.sizce bu mumkun mu onun hayatının kadını olabilirmiyim.BU KONU BENİ COK YIPRATTI YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR LUTFEN.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• vallahi kardeşim ne yalan sölim çelişki içinde kaldım! bazı erkekler ilk bu yüzden ayrıldıkları kızlara bu ekz ciddimiş gibi davrnır yatağa girdiğindede peşinden koşsun isterler bence pas verme baktın kapında yatıyor ağlıyor o zaman sevdiğini ne zaman anlarsan o zaman devam et unutmaki bir erkek bir kıza ciddiyim demeden cinsel ilişkiye hiçbi kız girmez erkekler böle kandırır sölim!

0|0
    0|0
    • bnde farkındayım.benimle cıkma amacı farklı olabilir.hatta bnce hicbiseye izin vermesem beni bırakabilir.ama izin versem herseye baglanma ihtimali de var.yeter ki benim olsun istiyorum.bu yuzden iliskiye girmemek sartıyla opmesine dokunmasına sarılmasına izin verecem.yanlıs mı dusunuyorum

• sen eklesene beni bir yaa böle laf anlatamıcam sana:D

• ekledim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk gunden istemesi normal degil yeni asigin aklina bu gelmez,daha sonrasinda olur,bi daha dusun derim

0|0
    0|0
  • yaparsın istediğini ya sonra seni bırakırsa?

0|0
    0|0
    • ya daha cok severse

• senin bırakman önemli değil onun seni bırakması sorun olur zaten

• beni bu saatten sonra bırakmasına izin vermem.cunku ben ona bastan dedim ben baglanmak istemiyorum gel cıkmayalım bizimki karısık bir iliski olsun dedim.ama o bana baglanmanı istiyorum dedi.bunu istiyorsa bırakmaz bnce

• aşk dediğin dili olsa söylese

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senden çok onun duygularına bağlı. bana pek samimi gelmedi söyledikleri. hem sana ilgi göstermiş hem de sonra hemen vazgeçmiş. daha çok cinsellik amaçlı yaklaşıyor olabilir. yine şansını deneyecektir, zaten kısa sürede niyeti çıkar ortaya.

0|0
    0|0
  • olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...