Kendinize günaydın diyor musunuz sabah kalktığınızda, güler yüzünüzle ?

Her sabah kalktığınızda yolda, evde iş yerinde herkese selam veriyor ve günaydın diyorsunuz..? ya kendinize :)

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• sabah kalkınca ayakta uyur vaziyette oldugum için aklıma gelmedi ama bi ara denerim :))

1|0
    0|0
    • :)) dene tabii

• :)) buda benden güzelmiş :)

Kızlar Ne Diyor 7

• değinilmesi gercekten cok hos bi konu. tebrikler. insanlar başkalarından hep iyi muamele görmek ister ama kendine iyi muamele yapmaz.. ben bunu yapmıyordum. bi ara bir kitaptanmı dergiden mi hatırlamıyorum bir yazıdan etkilenip sabahları aynada kendime gülümseyerek başlıyordum güne gercekten o günüm iyi geciyordu bunu yarın sabahtan itibaren uygulayacağım:))

0|0
    0|0
  • sabah uyandigimda, bir tarafim agrimiyorsa sagimdan kalkmissam, kendi ayaklarimin ustune basabildigime, baskalarina muhtac olmadigimi sukrediyorum. derin bir nefes aliyorum. insanin kendisiyle barisik olmasi ne guzel.

0|0
    0|0
  • Sabah kalktigimda elimi yuzumu yikamak icin lavaboya gittigimde kendime ''Ay!'' derim ama daha gunaydin demedim. Deneyeyim bir ara.

0|0
    0|0
  • genelde sabahları ve gun ıçınde guleryuzlu oldugum ıçın evet herkese gunaydın ben geldım:)tarzı bır selam verıyorum:)

0|0
    0|0
  • Hayır...

Sabahları pek sevecen olduğum söylenemez...

0|0
    0|0
  • yanaklarımı bile sıkıyorum

0|0
    0|0
  • yok yine yasıyorum diye küfrediyorum kendime

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İtiraf vol 1 :Evet , gaza getirici 4-5 cümlenin yer aldığı bir kağıdı her sabah okuyorum.

0|0
    0|0
  • kendime küfür ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...