Karın hareketi çalışırken kuyruk sokumu bölgesinin ağrı yapmasını nasıl önleyebilirim?

Daha önceden böyle bir sorunum yoktu ama vücut ''V'' şeklini aldığında hareketleri yaparken inanılmaz bir ağrı oluyor ve hareketleri yapamıyorum ne yapmam lazım?Evde çalıştığım için mat üzerinde denedim halı üzerinde denedim hatta halının üzerine pike de serdim ama yinede ağrıyor daha önceden böyle bişide yoktu acil tavsiyeleriniz?

Güncellemeler:
Denedim yastıklada 1-2dk sonrada ağrısı suruyor zedeledım sanırım 1 hafta kadar karın antremanlarına ara vericem bu yüzden

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bir ortapedi uzmanına görün belki bir yerini zorlamışsındır.ısınmadan hareket yapmamışsan da olabilir.çok yüklenme derim.

0|0
    0|0
    • Yok zaten kol ve omuz çalıştıktan sonra karına geçtim ısınma gibi bir problem yoktu ama olmadı doktora gozukucem sanırım

• ısınmadan kaynaklı değilse bir zorlanma var bence de mutlaka doktora git geçmiş olsun.

• Yeni başladıysan hamlamış vücuda gayet normal zamanla geçer

0|1
    0|0
    • Evde 8 gündür çalışıyorum karın ama spor salonu geçmişim var yeni sayılmaz açıkcası ve ilk defa bugun oldu

• Kuyruk sokumu dediğim kısım kemik farkındasın demi kastan bahsetmiyorum :D kemik bölgesi zemin üzerinde basınç uyguluyor vücut o şekli alınca :D

• O zaman oynatmış olabilirsin soruyu dikkatli okumadım pardon.Bir müddet ara ver geçmezse doktora görün ben de dizi sakatlamıştım :D

• çok zorluyorsa seni yapma bırak

0|0
    0|0
  • Linkin Park mı seviyosun oha kaç yıldır görmüyorum böyle birini :D

0|0
    0|0
  • çok ağrın varsa bırak yapma

0|0
    0|0
    • Öyle kestirip atıcakmıyım amaçlarım doğrultusunda bişiler yapmaya çalışıyorum çözüm istedim sadece bunu önlemek için

• Yeni başlamadın dimi?

Yani alışma süreci olabilir diye düşündüm..eğer böyle değilse dr. lazım.

0|0
    0|0
    • İşte sorun orada şu ana kadar 8 gündür karın çalışıyorum evde daha önceden spor salonundada geçmişim vardı hiçbir sıkıntı yoktu ama bugün inanılmaz ağrı var

• tamam tamam dert etme

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk defa böyle bişi duydum garip

0|0
    0|0
  • ağrı dışında da acı hocam :) süper soru olmuş :)

0|0
    0|0
  • fazla yüklenme

0|0
    0|0
Yükleniyor...