Michael jackson hakkinda ki haberler

Ünlü popçu Michael Jackson hakkında mahkeme yeni bir iddia ortaya attı.Odasına yakın bir yerine alarm kuran Jackson, çocuk istismarına yakalanmamak için kendine böyle bir çözüm bulmuş. Şahitlerden Wade Robson’a göre, odasının yakınına birisi yaklaştığı an alarm çalmaya başlıyor ve Jackson böylece durumu kamufle ediyordu.

Evde çalışan görevlilerden bir tanesi, Jackson’ın kimi zaman odasının kapısına “Lütfen Rahatsız Etmeyin” yazısını asıp günlerce odasından çıkmadığını belirtti. FBI’la görüşen avukatlar, Jackson’ın 7 sene boyunca 24’ten fazla mağduruna 23 milyon pound ödediği ortaya çıktı.

Hala ne istiolr bu adamdn adam öldü (kesin bilmesekte) onca karalama yetmedi mi? Ben bu iddialra inanmiorm

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Saçma ne uydurcaklarını şaşırdılar , Michaelı azcık olsun takip eden biri bilir bunu ve özellikle çocuklara nasıl değer verdiğini

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne Çekti Be Mayk

Ruhu Şad Olsun.

0|0
    0|0
  • Tamam sevebilirsin koruyabilirsin.Ben de seviyorum ama boşuna ortaya atılcak iddialar değil bunlar

1|0
    0|0
    • onlar için şarkılar yapması, konserler vermesi, yardım kampanyaları yapan biri boyle bisey yapmaz kendisine yöneltilen suclamalarn gerçekliğini artık kimse bilemez bu saatten sonra.. 2005'de aklanmadi mi? ama bu kadar yardımsever, insancıl biri zaten böye birşey yapmaz. ben buna inanmadım, inanmam da. michael jackson'ı seven herkesin buna inanmadığına inanmak istiyrm

• Yıl oldu 2013 bir bitmedi şu ırkcılık olayları zaten.En nefret ettiğim sey

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bir şey sır olarak kalmaz elbet bir gün gün yüzüne çıkar. Aslında bundan ibretlik bir durum

0|0
    0|0
    • Sucu yasarken kanitlanamadi ve hic bir ceza da almadi

Karalama politikasi asla inanmiorm

Yükleniyor...