Herkes kendi hayatında kimse beni görmüyor .

Hiç dışlandınız mı ve ya kendinizi 100 kişi arasında kendinizi tek hissetiniz mi peki ya konuşurken lafınızı kesen soru sorarken cevaplamayan bir şey anlattığınızda kimse sizi dinlemediği zamanlar oldu mu?Kendinizi buna alıştırdınız mı?Yoksa yani bir başlangıç mı yaptınız? .

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1|0
    0|0
    • :D güzeldi

• Teşekkürler.Bak bu kadar basit.Çoğu zaman bizide takmıyorlar.Sen kendi kafana göre yaşa.

• Bundan sonra öyle yapıcam takmayan kaybeder hacı :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu psikolojiyi hayatın boyunca sıklıkla yaşayacaksın belki.. (Biz büyükler geriye dönüp bakınca resim böyle)

O yüzden öncelikle psikolojini sağlam tut prenses.. Sen terkedip gitmezsen kimse senin kaleni ele geçiremez..

Bazen de "öyle değildir ama öyle hissedilir" durumu olur.. Sonuç her neyse fazla kafana takma.. Hayat senin hayatın, hak edene rol ver, etmeyene yol..

Abiler geveze olur bu arada, buna da alış :))

1|0
    0|0
  • link bunun gibimi :D

1|0
    0|0
  • Bende bir zaman bunu yaşadım ama kendi içimden geçenleri söyleyip yalan söyleyemediğim için,aylarca tek başıma oturdum kimseyle konuşmadım,bunun çaresi ortamını değiştirmek,eski yalancı arkadaş sandığım insanlarla arayı açtım,gerçekten fikir alışverişi yapılacak insanları buldum,sende bunu dene zamanla sende bu sorundan kurtulacaksın

0|0
    0|0
  • Sende onlari gorme net ve kesin sonuc

1|0
    0|0
    • Öyle ama insan kendini kötü hissediyor yanında sevdikleri olunca .

• O duyguyubiliyorum.Ciddi biri misin?

1|0
    0|0
    • Hayır komik birisiyim arkadaşlarımın yanında gayet iyi sohbet ediyorum.Ablamla aram çok iyi,bir çok kişiyle aram iyidir ve bir çok kişi benimleyken çok mutlu olduğunu söylüyor ama bazı insanlar görmezden geliyor .

• :) herkes seni sevemez.Sana ilgide gostermez.Bunu bekleme hakkinda yok.Dunya senin cevrende donemez.Kimisinin en kiymetlisiyken kimisi icin bir et parcasi olursun.Alismani oneririm.Mumkunse oyle insanlardan uzakdur.Incitebilirler.

• evet haklısın ama bazen ailem bile fikrimi sormuyor çok iyi fikirlerim olmasına rağmen ama bundan sonra takmıyorum.Fikrimi sorduklarında nasıl isterseniz öyle yapın diyeceğim .

• karamsar olma be arkadaşım

0|0
    0|0
  • yaşın ufak ayrıca sıkıcısın demekki. kendini geliştir.

0|0
    0|0
  • Fikrin sorulduğunuda evet diyip geçersen fikirlerin önemsiz olur.Ne düşündüğünü bilsin insanlar.

Evet bencede,lafını çok kullanıyormusun ?

0|0
    0|0
    • biraz ama zaten yorum yapmama gerek kalmıyor.

• sesin gür çıksın hacı.saçmalamaktan korkma.

• Haklısın bundan sonra hep saçmalıyacağım ondan sonra ülkeden kovulurum belki :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...