Kapat

Kızı sinir ettim ertesi gün ayrıldı :)

Sevgilimi sinir ettim hiç yüz vermedim resmen kızı deliye çevirdim . Şişko filan dedim kilo almışsın dedim :) Yolda giderken yanıma gelmedi böyle yapacaksan git dedim kız hızlandı benimde spora gitmem gerekiyordu koştum koşarken bana bakıyodu öyle ondan sonra bir daha görmedim . Bu olayın olduğu günün ertesi günü bana netten herşey bitti ayrılalım beni sinir ettin bana neden öyle dedin filan dedi bende pek bişey demedim kendine iyi bak dedi beni silmiş engellemiş 3gündür aramıyor :) Ama ayrılma konuşması filan o kadar saçmaydıki yani ben ayrıldığımıza inanmıyorum . 1 Dakikada oldu hepsi :) Sizce ne yapmaya çalışıyor olabilir ?

Güncellemeler:
Sevgilimi görünce onada diyeceğimde size sevgiliniz böyle dese gülüp geçersiniz yani ortada ciddi ciddi söylenmiş bişey yokki tamamen gülmek için . Kendisiyle barışık bir insanı sinir etmek amaç . Buna bu kadar alınacak ne var ki ? Ben 3 gündür bekliyorum o kızı dönecek sizde göreceksiniz . Dönünce burdan hepinize duyuracağım valla . Biride çıkmış bana dese asla dönmem diyor sen oğlanı sevde gör bakıyım dönüyon mu dönmüyon mu ?
Kızdan özür dilemem ben valla . Kızlar hep naza çekiyor azda ben çekiyim . Özür dilesem kendini vazgeçilmez sanar biliyorum :) ben beklerim zamandan çok ne var . Cevaplar için teşekkürler . Olumsuz yazanlarıda yımrıhlarım !
Gizliden çıkıyorum .

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Pişkin pişkin gülüyorsun bir de iyi yapmış ayrılmakla :)

0|0
    0|0
    • Depresyona girdim yaw .

• kıza sen yapmışsın yapacağını burada millete niye sitem ediyorsun ki biz dalga geçtik sanki

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Hala gülüyormusun? kiz belki hatasini anlar, özür diler falan diye düsünmüstür ama yok sende öyle bir hava. bayagi mutlu olmus gibisin.

1|1
    0|0
  • ne yaptın oğlum sen ya... kıza küfretsen daha iyiydi. ayrılması normal. özür dilemen gerek ama işe yarar mı bilemem. çiçek falanda lazım. neyse düzelt hatanı.

0|0
    0|0
    • 1 lira harcamam artık bitti ona bir sürü şey aldım hepsinin karşılığı böyle ayrılık :)

• sen ciddiye almıyosun olayı bence. resmen gönül eglendiriyosunuz. o olmadı bu der gibi. senin gibi erkeklerin şerefinden karekterinden şüphe etmek lazım.

3|0
    0|0
  • kız seni seviyor diye güvenin fazla kendine

0|0
    0|0
  • karşındakini aşağılarsan ilgi göreceğini mi sanıyorsun? :/

1|0
    0|0
    • Döner gı ? :D

• sen o lafı bana mı dedin :D sevgilini tanımıyorum o yüzden aranız nasıl,ne amaçla söyledin,nasıl karşıladı görmeden bilmeden yorum yapmam mümkün değil.ama şişko dedim ayrıldı diyorsun.çok abartılacak bir şey yoksa küçük bir şeyse barışmanızı bekle yani ne diyeyim daha :D

• kıza öyle demen kötü olmuş ama barışırsınız yani ayrılmak için büyük bir sebep değil ilk adımı sen atman gerekiyo ama kırmışsın onu sen şaka olarak söyledin belki ama o ciddi anlamış

0|0
    0|0
  • amacın ne onu anlayamadım komıkmısın yanı sımdı sen :D kız orda alınmış yalandan onden yurumus yanına gıtmıcek kdr odun olmasaydın keske

0|0
    0|0
    • Yanına gitmek istedim peşinden kaç metre gittim istemedi bende koşarak uzaklaştım :)

• İyi yapmış sana oh.

1|0
    0|0
  • o kadar laf etmişsin bişey yapmaya çalışmıyor kırılmış ve ayrılmış senden

0|0
    0|0
  • aşık oldugum çocuk bana şakasına kilo aldın dedi tekmeyi bastım çok güvenme kendine dışarda senden çok var adamım

3|0
    0|0
    • Tek sebep bu olamaz .

• kırıldıgında öyle bir oluyor ki gözün aşk falan görmez

• kızı aşağılamışsın resmen şişko nedir yahu?

1|0
    0|0
    • Ya kendiyle barışık olduğunu söylüyordu bende test ediyim dedim sonra dedim kendinle barışıksın ya bişey olmaz dedim güldü geçti . Ertesi gün ayrılma sebebi yaptı . Tatlı sinir etmelerdi yani yoksa ben aşağılamam kimseyi .

• hiç bir kız sevgilisinin ona şişko çirkin vs. demesini kaldıramaz.

Erkekler Ne Diyor 3

• hahahahahaa :D o kadarmı canın sıkılıyor arkadaşım yazık yav

0|0
    0|0
  • :)) dostum ondan ziyade asıl sen ne yapmaya çalışıyosun :)) yazını okuyunca beni gülme krizi tuttu film mi çeviriyon niye öyle yaptın kıza bence gitsen özür dilesen hemen affeder sei :))

0|0
    0|0
    • Ne yaptım yav ben :)

• :)) senin gibi komik adamı bulmuş bence geri gelir kesinlikle:)

• Dostum kızla bizim ilişki yıllar öncesinden başlamıştı çocukken bile çok yakındık şimdide . Yani ayrılmasını hiç düşünmedim yani yüz verince ayrılma noktasına filan geliyordu bende yüz vermeyimde az sinir ediyim dedim o gün çok mutlu oldum valla :)

• senin gibi erkekleri çok seviyorum :D sız kırın biz tamir ederiz .senin o sevgilin bir hafta sonra kucağımda zıplıyor .sen it ben yakalarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...