Kızların soruları erkeklerden daha çok mu rağbet görüyor.

Kızların soruları erkeklerden daha çok rabet görüyor.

Bunun herkes farkında ve bu sitenin de adı 'kızlarsoruyor' sa burada bir eşitsizlik vardır. Diyeceksiniz ki ' e ben eşitiz demedim ki' hadi bunu anketle sonuçlandıralım. Bayan erkek eşitliğine inananlar, erkek/bayan üstünlüğüne inanalar çıksın ankete. Her neye inanıyorsanız nedenini açıklamayı unutmayın.

• Kızlar üstündür.
    36% (4)100% (2)46% (6)Oy Ver
  • Erkekler üstündür.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eşitliğe inanıyorum.
    64% (7)0% (0)54% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruya cevap vermek için cevap vermeyin arkadaşlar. Ana tema kadın erkek eşitliğidir. Siteyle konuyu bağdaştırmaya çalışmayın. bu sadece çıkış fikriydi. Lütfen herkes cevap yazmadan önce 3-5 kere düşünsün. Ya da en az 1 kere düşünün allah aşkına.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Hahah gülesim geldi çok komik bir soru bu çünkü cevap belli tabiki kadınlar daha üstün hahayt .p

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence bu sitede erkekler daha çok soru souyor. kızlar erkekler kadar soru sormuyor. sorulan sorulan sorular kısmını aç genelde mavili

0|0
    0|0
    • Cevap vermekten bahsediyoruz. Haydı kızlar konu içine.

• sorduğun sorunun gelişine bakarak yorum yaptım güncellemenden sonra yorum yapmadım sorudan sıkıldım. güncellemeden sonra yorum yapmama hakkımı kullandım yeterli mi?

• Yeterli yeterli . allah razı olsun değerli görüşlerin için. hadi kolay gelsin.

• Eşitliğe inanıyorum.

0|0
    0|0
  • LAN BEN ÜNİVERSİTE SINAVINDA BİLE O KADAR DÜŞÜNMEDİM ARTİSTLİĞE BAK HELE

0|0
    0|0
    • Fark ettim. Onun için konuyu daha fazla uzatmadım. Verdiğin cevap hoşuma gitti. Eğlenmeyi seviyorsun. Eğlenmene izin verdim . hepsi bu :)

• Eşitliğe inanıyorum.

0|0
    0|0
  • eşit. ama burda değil

0|0
    0|0
    • Öyleyse eşitlik ne demektir ki ?

• normalde kadın erkek eşittir ama burda erkekler kızların ağzının içine düşüyor

• Normalde de bir çok yerde bu böyle değil midir ? bir grup abazan topluluğu hep 'ağız içine düşmek' i şini en iyi şekilde yaparlar zaten. Bunun toplumda bir çok zorluğu da olur hatta. Milletin narin poposunu kaldırmak gibi.

• Eşitliğe inanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok saçma bir düşünce. Şahsen soruyla ilgili fikrim varsa kız/erkek sormuş farketmez yazarım cevabımı.

0|0
    0|1
    • Yukarıdan cevapsız sorular kategorisinden arama yap. aşşağıdan sadece erkekleri seç. gözün gördüğü klavuz istemez.

• arkadaşım kızlar üstün işte açık ortada daha neyi inkar edelim...dünya kadar mal mülk olacağına fınfık kadar bahçen olsun

0|1
    0|0
  • Alakasız bir soru kardeşim.O eşitliği bu dediğinle örtüştüremezsin bile

0|0
    1|1
    • Bu dediğim nedir ? eleştirmekse olay neresi alakasız açıkla bizlere

• Dayı işin gücün yok bana mı sardın :D

• 'değerli' görüşlerin için teşekkürler hocam. allah a emanet.

• Erkekler üstündür.

0|1
    0|0
  • saçmalıklara inanıyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...