Otostop çekenlere nasıl bakıyorsunuz?

Dün Çeşmeye giderken otoban girişinde bir kız bir erkek ellerinde büyük sırt çantalarıyla otostop yapıyorlardı. Pek sıcak bakmam genelde ancak hava çok sıcaktı ve hallerinden temiz insanlar belliydi bu nedenle arabama aldım ve Çeşme'ye kadar götürdüm onları. İkisininde telefonu Iphone olduğundan maddi sıkıntılarının da olmadığı kesin. İstanbul'dan 6 araç değiştirerek buraya kadar geldiklerini söylediler tuhaf geldi bana. Siz hiç otostop yaptınızmı. ya da yolda giderken arabanıza otostop çeken birini alırmısınız. Kiriteriniz var mı?

Güncellemeler:
Bu arada muhabbet sırasında çantalarında çadır da bulunduğunu, Mimar Sinan Üni.de öğrenci olduklarını, Fethiye'ye kadarda gitmeyi planladıklarını söylediler. Bana Çeşme'de bira ısmarladılar ve helalleşip ayrıldık.

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Bende cekmiştim arkadasımla. zevkli oluyo adam bize yol kenarında meyve suyu ısmarlamıştı tadı hala damagımda valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kamp yapıyorduk okul dönemleri. Dayım öğretmen olduğu için izci takımı vardı okulundan ve beni de götürürdü. Bir gün öyle yine kampa gitmiştik, ben kaybolmuştum birkaç arkadaşla.

Ardından otostop çekerek Istanbul'a gitmiştik. Gayet keyifliydi, o cesarete sahip insanlar olduğu müddetçe yine kalkışırım.

0|1
    0|0
  • Korkunc ve heyecanlı. Arabaya alsamda korkarım arabasına bınsemde ama ınsan mecbur kalınca korku morku dınlemez heralde. :D Gece gece oralarda tek kalmak daha korkunc olsa gere k :)

0|1
    0|0
  • asla almam.

0|1
    0|0
  • Amaan gel kardeş derim ne tuhaf bakcam o bana tuhaf bakar en fazla :D

0|1
    0|0
  • Tipe göre alırım arabaya aslında..ama zarar gelmemiş sana bu insanlardan sıkıntı yapma..

0|1
    0|0
  • Alırım neden olmasın

0|1
    0|0
  • ben almam abi nasıl güvenim

0|1
    0|0
  • ben bır kez yapmıstım :))

ama motorum bozulmıstu antalyada ama gzueldı eglencelıydı :))) heyecanlı

0|1
    0|0
  • Hayır almadım, almam.

0|1
    0|0
  • Yapmadım ama bu yaz yapmayı planlıyorum arkadaşlarımla, yapanlar çok memnun zaten genelde yapan kesim sırt çantalı gezmek isteyen öğrenciler ve ben de muhtemelen ileride alırım arabama :)

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime bağlı

0|1
    0|0
  • alırdım ne olacak yazık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• az önce otostop çektim. Kamyoncu aldı arabaya. Bide üstüne 50 tl verdi. Ne iyi adamlar var ya . Ama şuan ormana doğru gidiyoruz kestirme yol var heralde :D

2|5
    0|0
  • Kampüsteyken alıyordum. Yaptığım da oluyordu. Dışarda bir kere otostop çektim, güzel muhabbet oldu. Kendim dışarda almadım, pek denk gelmedi zaten.

0|1
    0|0
  • Ben alırım.. Ayrıca zenginliklerine bakmaya gerek yok. Şehirden tatil beldesine otostopla gitmek bir maceradır.. Eğlencelidir, zevklidir.

0|1
    0|0
  • manavgattan sideye gidecektim araba bekliyordum.iki yaşlı teyze 48-55 yaşların yolun kenarında araç bekliyorlardı bir kart zampara serçe arabayla ordan geçerken onlara doğru yanaştı gideceğeniz yere kadar bırabilirim dedi..hatta gideceğiz yerden sonra da bırakırım gibi imalarda bulundu teyzeler umursamadı önce bu israr edince çekil git serseri flan diye çanta salladılar kendi adıma utandım..gülmeden öldüm

0|1
    0|0
  • hafız bu bir zevk yaşam tarzı into the wild diye bir film var izlemediysen izlemeni öneririm

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin durumunun özeti işte.Yol parası vercek paraları yok ama 20 taksitle iphone alıyolar

0|1
    0|0
    • Bu mantıkla parası olmayan adamın çeşmede işi ne birader? =)

Tatil beldelerine aracınızla tek başınıza yola çıkın.. Bir sürü öğrenci var böyle.. Çalışmaya gitmek harici tatile hani macera olsun diye gidiyorlar..

• Tamam kardesim sen de onlardansın anlasıldı :D 1000 lira maas alırsınız 2000 lira telefon kullanırsınız :D

• Telefonumu Nakit aldım.. Kredi kartı kullanmayı sevmiyorum.

• Olmaz kardeş araba dolu der gibi bakıyorum.

0|1
    0|0
  • Şüpheli veya değil kararsız

0|1
    0|0
  • çok korkarım beni sqecek diye . denerse cukunu koparırım ama elimde kantır bıcagından vr

0|1
    0|0
  • bazıları için bu zevk keyif alıyorlar

0|1
    0|0
  • Hic hatirlamiyorum ama belki 1 kere yapmisimdir. link

0|1
    0|0
Yükleniyor...