Arkadaşlar galiba delircem sevgilim yüzünden

Meraba arkadaşlar sabah sabah sizi böyle şeylerle sıkmak istemem ama delirmek üzereyim.Sevgilim kalçasının çok büyük olduğundan şikayetçi halbuki öyle değil.Bana inanmıyo bence çok güzel ama sırf bu yüzden dün benimle alışverişe çıkmadı.boyu 164 50 kilo kalçası 91.Ya bunun neresi büyük hatta küçük bile ya benimle cinsel ilişkiye girmekten kaçınıyo sırf bu yüzden(erkekler halimi anlıyosunuzdur) Buraya büyük kalça ölçüsünü yazın da ona göstericem bana inanmıyo lütfen şimdiden teşekkürler :(

Güncellemeler:
Arkadaşlar normal kalça ölçüsünü yazar mısınız lütfen sevgilime göstericem güncellemeden dolayı özür dilerim

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynı boydayım 47 kiloyum yakınız.Ölçüler benim 57 90 :D ama çevremdeki herkes çok ince olduğumu falan söyler.Küçk kalçalarımız var kızım sorun etmeee :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kim Kardashian ne o zaman onu göster :D

0|0
    0|0
  • o bahanesi

0|0
    0|0
  • Kalçasının normal olduğunu söyle tekrar. İnanmazsa okutursun burada yazılanları.

0|0
    0|0
    • Kaç kere söyledim bilmiyorum hatta küçük bile çevresine göre galiba manyak

• İşte sevgilim.İnternetten ünlü modelerine bakıyo 84 kalça varmış diyo.Olur mu öyle şey çocuk mu bunlar sıkıyolar sevgilim de inanıyo.Saol senin yorumları göstericem

• Rica ederim.

"Sevgilisi kız bak abartmışsın cınım normal seninki"

• büyük değil

0|0
    0|0
    • Küçük olmasını istiyomuş zaten normali de ona büyük

• yuh yani

• Beni düşün sırf bü yüzden dün bana yaklaşmadı

• Yaa çok normal benimde 165 kılom 75 ve kalcam oldukca kalkık ve buyuk ayrıca sevgılımde bayılıyo bu duruma onun sayensınde bende sevmeyı ogrendım tototu :) :D

0|0
    0|0
    • İşte ya harika.Kız resmen kemik 50 kiloyum diyo halbuki 48 kilo :DSüpersin devam et :)

• Of kızlar sizin neyiniz var ya

• Yahu ben alıstım dıyorum bana aslında rahatsızlık vermıyo eskısı kadar göbeğim harıc ama Hem sen sevgılını anlatmıssın gayet zayıf ben ondan 25 kilo fazla ve sace 1 cm uzunum ve fotografım ortada bana nazaran sevgılın normalın altında zayıf hatta :)

• Ayy içimi rahatlattın bende büyük olduğunu düşünüyordum kalçamın benmde 89 kilomda 50 bende sevgilime böyle şikayet edip duruyodum oda bana hep zayıf oldugumu hatta kılo alabıleceğimi bile söylerdii. Bende inanmazdım demek haklıymış..

0|0
    0|0
    • Boyunla oratnılıysa problem yok ki sevgilim inanılmaz güzel bir kız. Lütfen kızlar tahta gibi olmaya çalışmayın

• Sevgilinle yakın ölçülerimiz. Söle ona sorun yok bende öyle diyordum sevgilimde aynen senin gibi söylüyordu tahta gibi mi olcan öyle kız mı olur filan diye. Söyle dert etmesin bak valla biz kızlar kendimize sorun çıkarmaya bayılırız :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Çekilir mi bunları tripleri ya :) Güzel desen de kurtulamıyorsun.Ya bırak benim olsun ben severim seni sen olduğun için, kalçanı senin olduğu için severim allam ya :D

0|0
    0|0
    • Evet ya hani bide büyük olsa büyük değil

• Anlıyorum seni kardeşim :)

Yükleniyor...