Buzdolabı gibi erkek hakkında ne düşünürsünüz kızlar???

Kızlar okulda ya da işte birini düşünün ki sadece siz çağırdığınız sürece yanınıza geliyor. Örneğin bir şey sorucam dediğinizde geliyor ve sorunuzu cavaplayıp başka bir sorun var mıydı diye soruyor sonra siz yok deyince gidiyor... Ya da ateşin var mı diye yaklaşıyorsunuz size çakmağını uzatıyor ama konuşmuyor. Muhabbete girmek için nasılsınız felan diye soruyorsunuz, yüzünde mimiksiz bir şekilde robot gibi teşekkür ederim iyiyim diyor.

Böyle biri ile flört etmek ister misiniz ?

Ya da sizde bu adam neden böyle diye merak uyandırır mı ? Daha çok ilgilenir misiniz ?

Güncellemeler:
Yalan Dünya'daki eylem gibi diyebilirim...

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• hıyar.. hayatta ugrasmam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet severim öyle insanlari..

0|0
    0|0
  • Byylemsin sen abi :D

0|1
    0|0
    • ivit... aynen böyleyim.. Herkese karşı...

• o ne öyle ya. zaten adam benimle ilgileniyor olsa buz dolabı gibi olmaz. o yüzden bende oyle bir erkekle ilgilenmem.

0|0
    0|0
    • ben senin dediğin anlamda kimseyle ilgilenmedim hiç...

• Yok ya çok suratsız.

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz salak der geçerim

0|0
    0|0
    • gıcık olur musun peki?

• Şimdiye kadar bir ev parası gitmiştir nerden baksan bunun için... Ancak insanlar samimi değil yaptıklarında.. Mesela aldığınız bir pantolonu görüyorlar ben bunu pantolonu beğenmedim demiyorlar çok güzel diyorlar her zaman... Beğenmedikleri halde yalan söylüyorlar yani...

• Seninle tanışmaya geldim aslında demiyorlar da bir soru sormaya geldim diyorlar.. Bunlar yalan değil mi ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...