Benimle konuşurken kafasını başka yöne çeviriyor neden ?

Uzun zamandır hoşlandığım çocuk benimle konuşurken kafasını başka yöne çeviriyor. Mesela merhaba dedim hal hatır soruyo cevaplıyorum sen diyorum bakıyorum arkasını dönüp gidiyo ya da kafasını başka yöne çeviriyo cevaplarken. göz göze gelince de gözlerini kaçırıyo neden ? Bide rüyamda hep beni üzecek davranışlarda bulunuyo rüyadan etkilenip bütün günümü kötü geçiriyorum galiba bu hoşlanmadan da ileri ..

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence bunu yapmasının sebebi istem dışı yani niyeti bozmuş olsaydı ne bilim gözlerine falan bakıp seni etkilemeye çalışırdı bu yüzden senden gerçekten hoşlanıyo diye düşünmekten kendimi alamadım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• rüyayla hayatına yonmu veriyorsun ? yapma bunu bir daha . ayrıca yasınızın epeyce kucuk oldugu hormonlarının epeyce fazla calıstığını dusunuyorum.

0|0
    1|0
  • tipini begenmiyo olabilir

0|0
    1|0
    • Hiç sanmam çünkü gayet güzelim

• sen guzel olabilirsin ama herkesdeki guzellik algısı farklı yani baskasına guzel gelebilen sana guzel gelmiyebilir bilmem anlatabildimmi...hımm son olaraksen selam verme selamı o versin ...sen ilgilendikce hedefin senden uzaklasır

• Bu çocuk arkadaşınsa ve ondan hoşlandığını öğrenmiş ya da kız arkadaşı var bu yüzden seni kendinden soğutmaya çalışıyor

0|0
    1|0
  • heycan heycan

1|0
    0|0
  • Artistlik yapıyo :D as.D: AS:D

1|0
    0|0
  • bnce senn ondan hoşlandığının farkında ve senden kaçmaya çalışıyor o yüzden veya sürekli konuşuyosanz açmadığını hissediyosan oda senden hoşlanıyor olabilr ama büyük ihtimalle senden kaçmaya çalışıyor malesef :(

0|0
    0|0
    • Kaçmaya çalışan insanda soru sormaz ikide bir son günlerde hem bunları yaptı hemde soru sordu.

• sana karşı boş değil anlaşılan biraz çekngen yapısı war git konuş açıl bence kabul edecektir oda boş değil onun açılmasını bekleme ama yapamaz reddedilmekten korkar ve zaten çekngen biri git açıl bence mutlu olun ;)

• niyeti bozmuşturda ondan

0|0
    1|1
  • utanıyordur:D

0|0
    0|0
  • takmıyorr kaacarsam kovalar diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sana karşı ilgisi yoktur,

0|0
    1|0
  • lie to me izle bacım bütün cevaplar orda .d

1|0
    0|0
    • Beden dili dizisi değil mi o. Bir sürü konu işleniyo ben benim durumumun olduğu bölümü nerden bulcamm .d

• not alacaksın ki ileriye yatırım olsun :d

şaka maka bu hafta başladım 3-5 yalan yakaladım :DDD ahaha

• demekkı senı ciddiye almıyor

0|0
    1|0
  • Utangaçlık olabilir.

1|0
    0|0
  • Yada belki de utanıyodur

1|0
    0|0
  • Heyecanlı bizim oğlan