KAMBURLUK SPORLA GİDERİLİR Mİ ?

Arkadaşlar sırtımda biraz kamburluğum var doktor bir kaç egzersiz verdi bu egzersizlerle ve sırt bölgeme kas çalışsam bu kamburluğumun gitmesi söz konusu mu yoksa bu kamburluk bende ilelebet duracak mı bide yapmam gereken kas hareketlerini bilenler yazsın nolur ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• dik otur devamlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet Kamburlugun gıder ve gece yatarken duz bır yatak secımıde yap

0|0
    0|0
    • inş gider son 2 gündür yerde sırt üstü tek yastıkla yatıyorum ama biraz rahatsız edici :(

• gidebilir

0|0
    0|0
  • Doktor söylemiş zaten,olmadı fitness yaparsın full sırt çalışırsın dümdüz ve geniş bir sırtın olur çok güzel olur..

0|0
    0|0
  • Sanırım düzelir

0|0
    0|0
  • tabi gider özel egzersizlerle

0|0
    0|0
  • sert bir yerde düz yat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 2-3 sene öncesine kadar bende de vardı...kendi kendime düzelttim...yolda falan yürürken hep o halimi aklımda tutup dik şekilde geriye yaslanık şekilde yürüdüm ve birazda kilo aldım düzeldi...zayıfsan ondandır ben çok zayıftım kilo alınca düzeldi

0|0
    0|0
    • yok kardeşim zayıf değilim 6 ayda 30 kilo verdim ve şuan boyum 1.78 kilom 80

• Usta yaşın kaç öncelikle bana onu söle. 4 senedir sporla uğraşıyorum profesyonelimdir yani ben sana bütün incelikleri ayrıntıları öğreteyim.Spora başlamadan önce bendede kamburluk vardı ama şimdi onlar kasa dönünce kamburluk eskiye göre baya düzeldi tabi yinede çok azda olsa var gözle farkedilmeycek kadar oda

0|0
    0|0
    • boyum 1.78 kilom 80 yaşım 18 bide 6 ayda 30 kilo verdim sizce kas kaybetmemden olabilir mi tavsiyelerinizi dinliyorum

• bak dostum yaşın iyi boyun kilonda süper hem kamburluğun geçcek hemde sayemde güzel bir vucuda sahip olcaksın sen beni ekle mesaj at sana bazı videolar felan atcam bazı şeyler anlatcam dostum tamam

• Geçmiş olsun kardeşim. İnanıyorum ki egzersizlerin faydası olur

0|0
    0|0
  • barfikse asıl, yüzme yap

0|0
    0|0
  • kamburluğun en güzel çaresi yüzmekdir.

0|0
    0|0
  • benim ablamdada vardı ama çok degil cocukluktan beri vardı 1 sene önce ortopedi doktoruna gitti film çektirdi doktor egzersiz verdi her gûun yapıyor ve düzelme var sana önerim barfiks demirine hergun asıl çok fazla yararını gorursun

0|0
    0|0
    • bende çektirdim mr film falan mr da normal gözüküyo bakalım dediklerinizi uyguluycam sağolun

• az bişey düzeldi benim kanka yüzüyorum body yapıorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...