Türkiye’de scout ekiplerinin lüzumu var mı?

Beşiktaş’takiler o kadar kapsamlı tarıyorlar ki, Çin’den 29 yaşında stoper getirdiler. Bana kalırsa bu işi zirvede bırakıp, scout ekibini komple kulüpten uzaklaştırsınlar. Bundan daha yükseğe çıkamazlar.
Türkiye’de scout ekiplerinin lüzumu var mı?

0|2

En İyi Kız Görüşü

• Gs scoutlarini Allah islah etsin nerde boş beleş varsa getiriyorlar sloganları getirmiş bir takim kimlere kaldı ya rabbim şu dursunun getirdiği transferler hiç heyecanlandırmıyor koca takimi ne hale getirdiler ya.. yaziklar olsunn

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray ve fenerbahçe dünyanın her yerini taradı biri ahmet çalık'ı aldı, diğeri mehmet ekicinin peşinde

0|0
    0|0
    • Galatasaraylı yetenek avcıları tüm dünyada gece gündüz demeden yapılan, aylar süren çok kapsamlı bir arama sonucunda Ahmet Çalık'ı renklerine bağladı.

• rodallega'yı da keşfederler tamam olur

• Ben de Bony diye bir çocuk keşfettim City'de forvet oynuyor Beşiktaş'ta iş yapar. Böyle yetenekleri bulup getirmeleri lazım.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Ersan'ı mı aldılar lan? Bak ciddi misin?

Bilic zamanındaki kadro tek tek ayrıldı, Önder Özen ile başladı ve Fikret Orman saçma salak işlerle kredisini tüketecek gibi.

Olcay'ın gitmesi hataydı, Gomez gittikten sonra bize göre bir forvet alamadılar, takımın sol stoperi hala yok, Sosa'nın yerine bir oyuncu yok.

Hadi Talisca iyi forvet oynuyor, Toşiç idare ediyor da, forvetin arkasında, kanatta falan ağır açığımız var.

Bu Ersan'a kaç para veriyorlar? 6 milyona mı ne sattık, bonservissiz ucuza gelecekse gene işe yarar.

0|0
    0|0
    • Bedelsiz kiraladılar diye biliyorum

• Stoper diye akıllarına Ersan geliyor, on numara diye Trabzon'dan Mehmet Ekici'yi düşünüyorlar, forvet diye Eto'o'dan başka birşey düşünemiyorlar.

O doğru hamleler yapan transfer ekibinden eser yok.

Nerde Kerim Frei, Oğuzhan, Gökhan, Atiba, Tolgay gibi adamları yok pahasına alan kadro, nerde bu?

• scout ekiplerinin onerdigi adamlardan henuz tanimadigim birini duymadim , gormedim. nerde dunya yildizi adam var , scouting olarak getirip onumuze koyuyorlar. aldiklari para helal degil. getirene 16'lik , 17'lik adini kimselerin duymadigi yetenekli , icinde cevher olan cocuklari.

0|0
    0|0
  • Yakında biri kasımpaşalı Adem Büyük'ü keşfederse sasirmam

0|0
    0|0
  • mantığına uygun kullanılsa bir takımda en temel unsur ama türkiyede başkanlar seçiyor gelecek futbolcuyu

0|0
    0|0
  • Allah bütün türk takımlarına yardım etsin. İyi olan kazansın.

Yorumu görenler"ibneye bak nasılda prim kasıyor."😂😂

0|0
    0|0
  • Harfiyen katiliyorum

0|0
    0|0
  • Bir musondayi baileyi jack wilshere gilleti tanımak için Scout ekibi mi gerek hiç sanmıyorum gidin kiralayin alın şu adamları

0|0
    0|0
  • Haklısın men

0|0
    0|0
  • 7 milyona gitti beleşe geldi beşiktaşa

0|1
    0|0
  • Ben Galatasarayliyim ama bu durun sadece Beşiktaş ta değil Türkiye de Scout ekipleri Fm den adam buluyor

0|0
    0|0
  • zaten eski oyuncusu. bedava geldi diye biliyorum 2 seneliğine kiraladılar. 7e satmışlardı

0|0
    0|0
  • Neden sattın neden aldın diye sorarlar adama

0|0
    0|0
    • Hadi geri aldın diyelim. O genç stopere verdiğin 4 milyona iyi bir forvet alsan olmaz mıydı, diye sorarlar adama. Ben mi çok zekiyim yoksa yöneticiler bu kadar basit işleri yürütemeyecek kadar akılsız mı anlamadım.
      Sorulacak soru çok da, cevaplayan yok.

• Ersan Gülüm adam gibi adamdır ama neden satıyosun aga. kulübe 3 4 milyon gelse ne olur 29 yaşındaki adam yerine 1 stoper al bir tane adam gibi golcu al. Orta saha bile yok takımda

Yükleniyor...