Ne olacak bu Beşiktaş'ın hali?

Gözümüz yollarda forvet arıyoruz? - Olcay Şahan'ın transferi hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Olcay bazen fıtık ediyordu beni ama genel olarak beğeniyordum. "Olcay Beşiktaş'ın futbolcusu değil." diyenlere :"Türkiye'de Olcay'dan daha çok koşan, daha çok pres yapan, daha çok asist yapan, daha çok gol atan, daha çok verkaç yapan kaç kanat oyuncusu var?" diye sormak istiyorum. :/

1|0
    0|0
    • Ne güzel yazmışsın

• İyi oynadılar bence ama ilk yarı daha fazla gol pozisyonumuz vardı sanki. Bu maçtan yine şu çıkartılır ki Beşiktaş'ın golcüsü Cenk değildir.

• Eig'imizi de almışız.. :) Eyvallah..

En İyi Kız Görüşü

• Forvet yaz döneminde alınır ancak şu an çok zor gözüküyor.. Talisca dan devşirme forvet yapabilir Şenol güneş. Gol yollarında baya etkili bir oyuncu.
    Gol sıkıntısı olmaz eskisi kadar
    Kadro gayet iyi yani. Şampiyonlukta en güçlü aday Beşiktaştır 😊

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Aboubakar Cenk Omer var üstüne bir de forvet oynaması gündemde olan Talisca var. Yetmezse Fikoya söyleyelim yenisine baksın adam para kazanarak yolladıklarını bile ücretsiz geri alıyor

1|0
    0|0
    • Elimizde olanların hali malum bunlarla lig sonuna kadar yürümez bu iş

• Olmadi pascal i çağırırız adam hala fit :)

• :D :D

• mandzukic ya da jackson martinez stoper konusu fiyasko yeni transfer rijekada oynayan adama 4.5 milyon veriliyosa rakitskye 10 milyon verip bidahada stoper aramazdim Selam olsun disi kartalima ☺

1|0
    0|0
    • Stoper transferi yaş zaten, Ersan geliyo diyolar bakalım nolucak

• yollasinlar bir ise yaramiyo forvete mandzukic veya martinez alinirsa iyi yoksa hayal sampiyonluk

• Şampiyonluk hayal olmasında başakşehirle çok çekişmeli geçicek bakalım hayırlısı

• İyi oldu bence hakkında hayırlısı Yeni kulübünde başarılar bence forvete Torres'i alsak daha iyi derim

1|0
    0|0
  • Her halimizle yeteriz

1|0
    0|0
  • mandzukic gelcek kesin

1|0
    0|0
  • yanlis transfer bence besiktasli olarak dusuncem

1|0
    0|0
  • Beşiktaşın Kötü zamaninda iyi iş yaptığı dogrudur. ama hiç bir zaman Beşiktaşın topcusu değildi

1|0
    0|0
    • Orası öyle her ne kadar kanser etse de seviyodum be adamı Oziyle ara pasları çok iyiydi

• Okul var çıkıyorum bende zaten hadi Allah'a emanet ol

• Sağol sende iyi dersler :)

• Valla dorrt gozle bekliyoruz

1|0
    0|0
  • BJK li değilim ama forvet gelmezse iş zora girer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olcay az daha dursa kanserden ben gidecektim

0|0
    0|0