Spor yapmak dik durmamı saglar mı?

body ve yüzme duruş bozuklugunu giderir mi 1 senede ? arkadaslar ben dik duramıyorum dursam süper bir fizigim olcak ama napmam lazım spor çare olurmu

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bence olur çünkü ben spor yaptığım zamanlar çok rahat bir şekilde dik duruyorum. sırt ağrılarım var mesela ağrılarda gider sporla. kambur durmuyorum ama çokta dik durmuyorum normalde. bir de kamburluk ve duruş için korse var doktorlar veriyomuş ondan al giy. bak bu: link

0|0
    0|0
    • dik durus atleti buldumm 39 tl almalıyımım

• Spor yapıyorum hergün de yüzüyorum alıyım mı sence

• bunu ben bilemem çünkü duruma göre değişir. fizik tedavi uzmanına sormalısın. sporla beraber bence iyi olur dik durmaya alışırsın

• Pilates gercekten ise yariyor.Yuzme ve body cok bu konuda yardimci olmazlar bence yuzme belki de en iyisi pilates.Al ebru salli dvd si al bir top cok pahali da degil yapa yapa zamanla durusun duzelir.

0|0
    0|0
  • Plates bu yönden çok etkili

1|0
    0|0
  • Body ısı yarar

0|0
    0|0
  • Sırt kaslarını çalıştırman gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bubu için özel hareketler var ayrıca yüzme ve barfikse asılmak iyi gelir

0|0
    0|0
  • panpa sana şöyle izah ediyim ben ilkokuldayken felan hep başım öne eğik gezerdim kamburum bile çıkmıştı hatta sonra boksa başladım 3 yıl içinde öyle bir öz güven olduki başımı eğsem kendimi yenik gibi hisseder hemen başımı kaldırırım

0|0
    0|0
  • Üst bölümdeki kasları geliştirmen dik durmanı sağlar.

0|0
    0|0
  • pc başında az zamana geçirin

0|0
    0|0
  • body yardımcı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...