Bir erkek sokakta yanınıza gelip çok hoşlandığını söylese ne tepki verirsiniz

Bir erkek sokakta yanınıza gelip çok hoşlandığını söylese ne tepki verirsiniz ? Diyelim ki yakışıklı giyimi kuşamı iyi

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• resme takıldı gözüm

1|1
    0|0
    • Profil resmi ise bir kızın önünde diz çökmüş bir erkek kızın kölesi :) benim tarzım

• yakışıklıysa telefonumu veriririm

1|1
    0|2
  • sevimli bir hareket bence. açıksözlülüğü ilgimi çeker

0|2
    0|0
  • Tepki vermeden yoluma devam :)

0|0
    0|2
    • ama o erkeğin medeni cesaretini kırabilir en azında ama ben hoşlanmadım kusura bakmayın desen üzülmez ve bir daha sorma cesareti olur

• belki seni tanıdıktan sonra kimseye demez çok sadakatli vefakar birisidir :)

• bişey demeden yolumu değiştiririm ya da napabilirim derim

0|0
    0|2
    • ama o erkeğin medeni cesaretini kırabilir en azında ama ben hoşlanmadım kusura bakmayın desen üzülmez ve bir daha sorma cesareti olur

• Haha link

1|1
    0|0
  • 1.si ınsanları tipleriyle yargılamak yanlış 2.si ise kim olursa olsun tanımıyorsam ağzının ortasına çantayı yapıştırırım .

0|0
    0|0
    • ama o erkeğin medeni cesaretini kırabilir en azında "ama ben sizden hoşlanmadım kusura bakmayın" desen üzülmez ve bir daha sorma cesareti olur kötü bişey dememişki insan insanı sevebilir doğamızda var sevmek hoşlanmak

• saygıdan dolayı abla dedim :) ben 27 yaşındayım ve daha hiç sevgilim olmadı :)

• ondan kızlardan dayak yemek istiyorsun :) boşver ya hayatına böyle devam et bı gün sende bulursun :)

• tepkisiz kalırım

0|0
    0|1

• hoşlanmamaktan değil.belkide beğenmişimdir o belli olmaz. ama evet tanışalım desem ne malum o erkeğin arkadaşları arasında iddiaya girmediği? sonunda alay konusu olmak var.birazda bayan açısından düşünmek lazım

Erkekler Ne Diyor 4

• tokatı yersin bu kezibanlardan :D

0|1
    4|0
  • Çizme fetişisti misin la sen

0|0
    0|0
  • bunun cevabı tek değildir...böyle yapıp sonuç aldığımda patladığımda oldu

0|0
    0|0
  • Profilin çok garipmiş kardeş

1|0