Bır kızın evinin önünde sırf onu görmek için beklediniz mİ

bır kızın evinin önünde sırf onu görmek için beklediniz mİ sizce bir erkek bunu neden yapar

Güncellemeler:
benım naşıma gelöedı sadece bır soru

0|0
323

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı hasta, sırf yüzünü görüp, iki satır bişey konuşabilmek için 1.30 saatlik yol gidip, çalıştığı yerde 3 saat kadar bekleyip, işten çıkınca fırsat bulamadığımızdan konuşmaya, Mezarlıkbaşı'ndan Buca'ya kadar gittiğimi söylesem. Soruna yeterince cevap olur mu ? Olmaz dersen, evlerinin önünde saatlerce beklediğimi de söylerim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Seviyorsa yapar ben mesela günlük giderim saatlerce beklerim tuhaf bir duygu ama gönülden sevdiysen beklersin yani eğer erkek gerçekten sevmişse bunu yapması gayet normal (y) :)

0|0
    0|0
  • sende ne hatunmuşun böyleee ne oldu bekledide sonuç ne durumda ?

yaniii onunla aramdaki uyuma bakar buuu dedim yaa sana ruh ikizim olduğuna inanıyorsam sonuna kadar giderim peşini bırakmam tabii arada engel yoksaaa bunlar zatn hesaplı kitaplı gelişmezzz bunun için kızın yanında rahat olmalıyım rahatlık çok önemlii..

0|0
    0|0
  • Sadece görmek değil de konuşmak için beklemiştim.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • yıllar önce idi .lise zamanlarında .bu zamanda ise yapılmaz .zaman çok değişti .farklı düşünülür oldu artık .bu yaştada yapılmaz ve yakışmaz .

0|0
    0|0
  • o ne yahu :/

0|0
    0|0
  • heyyy gidi 18 yaşım heeeyyyyy

0|0
    0|0
  • cevabını bilmiyorsan çatıdan at kendini.

0|0
    0|0
  • Ben 3 gün sonra kütahyadan istanbula gidicem kapısında bekliycem hatta sabahlıycam hatta bir kaç gün ayrılmıycam. sonucu karakol olacak büyük ihtimal ama seviyorum be onca yoldan beni affetsin diye gidicem hadi şansım açık olsun

0|0
    0|0
  • kaşarın biri için.

0|0
    0|0
  • Yapmıştım. Belki pencereye çıkar diye sabahtan aksama kadar beklediğim oldu.

0|0
    0|0
  • 3-4 saat beklediğimi bilirim aşk işte

0|0
    0|0
    • üstelik sadece 2 saniye görmek için bekliyordum

• ya benım bır arkadaşta vardı çocuk bırde gecende bana anlatıyor ben bekledim dedi, ama beklediği kızı sana soylıyım , kız tam bır motor , sevgılısı var ve uluorta herşeyi yapıyordu , bu erkekte bu kız için sarhoş olup beklemiş, o gün bu gündür erkeklerden şüphe ediyorum,

• Eski zamanlar geldi aklıma :) bekledim hatta dayak bile yedim :)

0|0
    0|0
  • sen nediyon ya. ne internet vartdı ne de face tiwit zamanında . sorti yapardık camınnın önünden valla bir çıksa da eblek suratını görsek diye

0|0
    0|0
  • A_Ş_K işte cevap

0|0
    0|0
  • Çadır bile kurduk (:

0|0
    0|0
  • saatlerce beklediğim oldu ama sonra anladım ki bir hiç uğrunaymış

0|0
    0|0
    • ya benım bır arkadaşta vardı çocuk bırde gecende bana anlatıyor ben bekledim dedi, ama beklediği kızı sana soylıyım , kız tam bır motor , sevgılısı var ve uluorta herşeyi yapıyordu , bu erkekte bu kız için sarhoş olup beklemiş, ne mallar var yaa

• ben bir durakta bekledim

0|0
    0|0
  • Bekledim bir kaç kez istediğim elime geçti biraktim beklemeyi:D

0|0
    0|0
  • tek bir meme ucu görebilmek için ://

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3