Kapat

Sizce MMA sporu tehlikelimidir?

2 senedir yapıyorum teknik biliyorum ve bir kaç maça çıktım ileride 20 25 yaşlarına geldiğim zaman daha büyük maçlara çıkacağım tehlikeli olur mu

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• mma butun sporlardan tehlikeli. ama kendi aranzdami cikicaksn yoksa resmi maclarmi resmiyse buyuklerde olduğn maclara giriceksn karsina 30 35 yasnda adam gelrse isin zor bence 2 yil yetmez soyle 4 5 yil yap oyle cik maclara derim ben

1|0
    0|0
    • zaten şu an sadece Türkiye UFC maçlarına çıkıyorum dediğim gibi ileride 25 yaslarinda milli maçlarda cikicam Türkiye değil sadece yurd dışında felan da olucak

• dostum UFC mi? :D guldurme beni UFC nin turkiyede ne isi var o uluslararasi olmasi lazm resmi kanalda yabanci kanalda yaynlanyo yabanci ulkede yaplyo o senn dedgn mma dir ikisi farkli. senn yurt disinda cikacagin UFC dir karistrdn galiba.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• MMa, Kickboks, boks vs sporlar gerekli ekipmanlar kullanıldıktan sonra Futbol'dan bile sakatlanma sorunu daha azdır. Zamanla vücut alışıcağı için sakatlanma durumu azalıcak. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Tehlikeli. Dövüş sporu sonuçta.

0|0
    0|0
  • Olur tabi kanka çok iyi değilsen a korlar bilmen gerekir bunları 2 yıldır yapıyorum diyorsun bide

0|0
    0|0
    • iyim kardeşim de kirik çıkık dan korkum var daha güçlü bir rakip gelirse sictik

• Yok ne tehlikesi olacak boksten dahs az tehlikesi var. Ama kırık çıkıklar olur onun önüne geçemezsin

0|0
    0|0
    • onlardan korkuyorum bende amambir yandan da kendi kendimi gaza getiriyorum yaparsın olm n olucak 3 5vur bitti ne bileyim kirlsin lan ne olacak gibi ama 3 buçuk

• saolasin kardeşim

• Sende sağol

• kafes dövüşü cok tehlkldr dostm ciddi saktlklar yasablrsn

0|0
    0|0
    • ama içimde boyle bir nasıl anlatsam parçalama dalma girme hissi var ama sakatlamak tan da korkuyorum biraz önceki maclarimda sakatlıklar geçirdim çünkü mesela 2 ay yumruk atamadigim oldu

Yükleniyor...