En yakın arkadaşımın sevgilisine aşık oldum

En yakın arkadaşımın sevgilisine aşık oldum.

O günden beri en yakın arkadaşım dediğim kişiden nefret eder oldum. Onu boğazlamak gebertmek istiyorum bazen. Sizce normal mi bu istek bir aşk için?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendini boğazlamalı ve gebertmelisin.

Olmaz olsun sizin gibi arkadaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen rahatsız mısın? Utanmıyor musun en yakın arkadaşının sevgilisine aşık olmaya? Bir de suçlu o kızmış gibi ona karşı nefret beslemeye? Sen kafadan sakat birisin problemlisin git tedavi ol en kısa zamanda. ya da öl geber.

2|0
    0|0
  • bugün sen onun sewgilisini çalarsın yarın başkası senden çalar.yuva yıkanın yuvası olmaz.bul başka birini.arkadaşınında elini öp helallik iste : ))

1|0
    0|0
  • hadi geçmiş olsun

0|0
    0|1
  • Al işte erkek basina 3 kiz düşüyor diyorlar yanlismis benim payima dusende yok ortalikta kesin senin gibi arkadasinin sevgilisiyle ugrasiyor

0|0
    0|0
  • ulan daha kız senin ağzına sıçması gerekirken sen mi kızı boğazlamak istiyorsun. ah ah şurada önümde olsaydın ağzını burnunu kıracak öküzlerin yanına götürürdüm seni bir güzel dövsünler diye.

0|0
    0|0
  • İnsan kendinden utanir sen arkadasini bogmak istyosun bence sorunun bu cocuva asik olman degil bir doktora gozuk asiri kiskanclik duygularin var

0|0
    0|0
  • klasik :D 2sinide kaybedebilirsin ama kötü kadın rolünü oynarsan biraz kurnazca sevgilisini elinden alabilirsin :D

0|0
    0|0
  • eğer devam edersen filmlerdeki kötü kadın rolüne bürüncen :o

0|0
    0|0
  • takılın, yabancı mı

0|0
    0|0
  • Ergenlik dönemlerinde rastlanan vakalar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence 2sinden de uzak dur

0|0
    0|0
  • Arkadaşının sevgilisine başka gözle nasıl bakabildin sen. Arkadaşına ait o o yüzden sende vazgeç bu sevdadan.

0|0
    0|0
  • Olmadı ama... o kadar adam arasından bula bula arkadaşın sevgilisini mi buldun... yapma çok acı çekersin

hem o bahsi geçen sevgiliyi elde edemezsin hem de arkadaşından soğursun uzaklaşırsın.

sen en iyisi arkadaşının sevgilsinin arkadaşlarına takıl. bak en güzeli o...

0|0
    0|0
  • yapma be kızım hiç dostunun sevdiğine yan gözle bakılır mı la

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşın sevgilîsine bakmak bizim kitabımızda yeri yok..

0|0
    0|0
  • Oyyyşşş sevdim seni :)

0|0
    0|0
  • Normal kulak asma kimseye aşk zor bulunur

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşlara ölüm! Sasdasdads

0|0
    0|0
  • Ayıp etmişsin..