Ailemi seçme şansım olmadı ne yazık ki

ailem beni hiç korumadı amcam olacak şahış bana o* dedi senin kızını sikim dedi demedik laf kalmadı suçum ne suçum onun kızlarından iyi olmam derslerimin iyi olması beni kıskanmaları sorun herkez bana namuslu onlara namussuz demesi bana iftira attılar ailem susdu dediler kızının çıplak videoları var kendini satıyo silem yine susdu babam kılını bile kıpırdamadı döndü yattı bense intiharın eşiğindeyim söylesenize ölmek çözüm mü bu lafları duyacağıma keşke ölseydiim

Güncellemeler:
polıse şikayetçi olsam yardımcı olurlar mı bana yoksa işler sarpa mı sarar

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın. Ölmek falan. Aklından bile geçirme. İnsanların hepsi, ama istisnasız hepsi imtihandadır. Senin imtihanın bu. Evet ailen, en hafif ifadeyle bile ahlaksız ve korkakça davranmışlar. Ötesini söylemeye benim edebim yetmez.. Ama lütfen dik dur. Evet, destek verenin yokken bu çok zor. Evet, seni kimse anlamazken bu epey zor. Dışarda her boktan şikayet eden bir sürü insan var, oysa sen, onların sadece ailelerinin iyi oluşunu bile kıskanıyorsun ve bu senin hakkın. Ama sabret, dayan. Elbet biter bu imtihan. Biri gelir bulur seni, seni kendinden, anandan babandan, amcandan, ezcümle şerefsizden korur kollar. Lütfen sabret. Allah'a sığın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sacma sapan konusma la olunce de oldude kurtulduk diyecekler ama sen kalip onlarla savasirsan onlar pes edeceklerdir ve bir gun yaptiklarindan utanqcaklar ha insan bu utanmqzlarsa nile elbet ote yanda cekeceklerdir cezalarini iyi niyetim seninle savas ve kazan

0|0
    0|0
    • polıse şikayetçi olsam yardımcı olurlar mı bana yoksa işler sarpa mı sarar

• Adına çok üzüldüğümü bilmeni isterim, insanlar evet ailesini seçemese de, eşini seçme hakkı var. Mevlam her kuluna bir sınav verir, ibretlik dolu bu yaşamının ödülünü muhakkak alacaksın. Sabret ve bol bol dua etmeyi ihmal etme.

Benim elimden bu geliyor, pes etme...

0|0
    0|0

• salla aptal ve ahlaksız insanları onlara hiç bakma uzaklaş nasıl olman gerekiyorsa öyle ol gerisini boşver onlar konuşur

1|0
    0|0

• ne kadar ceza alır

• tck yaz oradan bak net bilinmez hakim ne uygun görürse bir de kişinin sabıkasına göre suçu tekrarlamasına göre senin yaşına göre vs. vs. değişir eğer dayanamayacağın gibiyse şikayet et bence eğer anlatmak istersen mesajla anlatabilirsin

• kadere isyan etme.dini veciblerini yerine getir Allaha tevekkül et.öbür dünyada elbette alırsın mükafatını..intiharı felanda düşünme sakın.cana kıyan cennete hiç bir zaman giremiycek olanlardandır..

1|0
    0|0

• sana yardımcı olurlar.türk polisine güvenebilirsin..

• ya yardımcı olmazlarsa

• Sence böyle konuşmalarının sebebi ney yani giyiniş tarzınla falan mı alakalı bir bahane buluyor olmaları lazım o olan "bahaneyi ellerinden al" sussun kalsınlar.

0|0
    0|0
    • açık falan giymiyorum

• Amcanı çükünden tavana asıp bistüriyle ayak tendonlarını kesip gözlerini oyup dişlerinden kolye yapıp bir şişenin üzerine oturtup sırtına derin kesikler atıp tuza basmak geldi içimden. Saygılar.

1|0
    0|0

• Başka akraban yoksa bişey yapamazlar bildiğim

• o zaman ben katil olucam

• Onlar yüzünden bu duruma düşmek çok kötü ancak kendine bir şey yapma bu yüzden. Bir an önce kendi ayaklarının üzerinde durabilmeye bak.

0|0
    0|0

• Sabret, kendi başına hareket edebileceğin günü bekle.

• sabrım kalmadı güçümde kalmadı

• Bence hiç ses çıkartmayın ve zamanın geçmesini bekleyin. Zaman sizi haklı çıkartacaktır.

0|0
    0|0
    • olmuyo ya olmuyo sokağımdan aşagı iniyodum kadın bana şu beni gsterdi yanındakine şu beyazlıyı niliyomusun bunun neleri varmış dedi ya yanımda arkadaşım olmasaydı gider ağzının payını verirdim ams gidemedim arkadaşım yüzünden

• polise şikayet etsem mi

• Eğer elinde kanıt varsa et ancak burası Türkiye. Daha çok zararın olabilir. Keşke Avrupa ülkesinde yaşıyor olsaydın. Ancak doğduğun yeri sen seçmedin ne yazık ki.

• Ya evlen kurtul ya okulun varsa bitince kurtul ya da kadın sığınma evleri falan var oralara git kurtul. Bir hedefin amacın olsun güzel bir hayat için. Hayatta en değerli şey yine kendinsin. Başkaları yüzünden hayata küsmek gerekmez birgün kurtulacaksın zaten en kötü ihtimal evlenip gideceksin. Bu yüzden kendi geleceğine bak muhattap olma. Çok üzerine gelirlerse şikayet ederim de hala devam ederlerse şikayet et. Abisi olan kızlar değerlerini bilsinler kimse laf diyemiyorsa gizliden gizliye onların payı vardır. Keşke senin de abin olsaymiş koruyacak...

0|0
    0|0
    • beni babam korumadıkdan sonra kim korur ki keşke abin olsaydı ama oda babam gibi olurdu

• gelecegin icin ugras bir gün ayaklarının üstünde durdugunda hi birine ihtiyacın olmucak emin ol ben senden 10 kat daha cekmisimdir ailmeden akrabalarımdan ismini bir kere bile duymadıgım uzaktan akrabalarım bile beni tanıo bir olay yüzünden adam cıktı akraba icinde.üniversite bitmek üzere hic biri umrumda değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu ne biçim aile S:

0|0
    0|0
  • Anlayabildim seni..Benim babam da öyle, bu tarz laflar hiç işitmedim ama benim babam da aşırı umursamaz vurdumduymaz. Zaten annemi kaybettim. Anlayacağın pek çok kişi böyle sorunları yaşıyor.. Ama genel olarak mutlu muyum? evet mutluyum.. Sakın ölümü düşünme,çözüm değil bu, gün gelicek kendi hayatını kurucaksın ve onlardan uzaklaşıcaksın. O zamana kadar sabretmekten başka çaren yok. Kulaklarını tıka, seni bilen biliyordur eminim. Laf anlatmaya da çalışma.

0|0
    0|0

• bazıları daha şanssız oluyor aile konusunda malesef. güçlü olacaksın. ayakların üstünde sapasağlam duracaksın. kendi hayatını kurup onlardan da kurtulacaksın.

0|0
    0|0

• elimden geldiğince .

• senin başına nasıl bir olay gelmişti ki

Yükleniyor...