Sizce Bursaspor-Trabzonspor maçı nasıl sonuçlanır?

Bursaspor 27. puanla 5'nci sırada, Trabzonspor ise 18. puanla 13'ncü sırada yer alıyor.
Maç yarın akşam 20:00'da oynanacak.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Trabzonspor ara transferdeOlcay, Mas, Castillo, Periera ve eski oyuncusu Medjani ile kadrosunu guclendirdi. Bursaspor ise transfer döneminin en sessiz takımlarından biriydi.

Çekişmeli ve keyifli bir futbol bekliyorum. Bursaspor ile Trabzonspor arasındaki maçlar daima heyecan katsayısı yüksek mücadelelere sahne olmuştur. Ben iki ekibin de gol bulabileceğini düşünüyorum mac sonucu olarak iae beraberlik öne çıkıyor

1|0
    0|0
  • 2. yarının ilk maçı ya da aslında ilk yarının son maçıda diyebiliriz bu hafta için. Bu hafta çok güzel maçlar var söylediğin maç Konya-Galatasaray ve Osmanlı-Beşiktaş gibi. Yarın oynanacak maçta ev shaibini biraz daha avantajlı görüyorum ama bence keyifli güzel bir karşılaşma olur en azından öyle olmasını istiyorum sonuç çokda önemli değil benim için.

1|0
    0|0
  • Bursa gol olur yagar

1|0
    0|0
  • Bursaspor alır daha tsli oyuncular bir arada maça çıkmadı

1|0
    0|0
  • TS'nin toparlanması için zamana ihtiyacı var. Ama iyi transferler yaptılar. Bursada çok iyi top oynamıyor ama TS'den daha iyi durumda. Çıkış arayan TS ile Bursa yenişemez. İlk ihtimal beraberlik gibi geliyor.

1|0
    0|0
  • Gol olur

1|0
    0|0
  • trabzonspor tabikide

1|0
    0|0
  • BU maçın kime ne faydası var :D Sanki şampiyon olacak kazanan

1|0
    0|0
    • Şampiyon olmayacak ama Trabzonspor düşme hattına biraz yakın, ilgi çekici bir maç olacak, acaba kazanacak mı, yoksa düşme hattına daha da yaklaşacak mı diye.

• Olcay ı transfer etmişler ya kesin düşmez :D Adama büyük ikramiye vurdu. Keşfedilmemiş yetenek :D :D

• Olcay'a yazık oldu. Keşke başka bir takıma gitseydi

• iy-1 ms-1 banko evi arabayı sat bas. Sonrada arkana yaslan izle :)

1|0
    0|0
  • Bursaspor alır o maçı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...