Bana yorum yapabilecek kımse var mı?

Arkadaşlar kısaca anlatıyorum benim üç yakın arkadaşımla aram bozuldu ve küs ayrıldık Bütün sınıf bu ucüyle kuş ayrıldı. Yüzde 100000000 haksızlıklar. Beni az ağlatmadılar v arkamdan konuşmalar Yeni yeni öğreniyorum Zatn hiçbiseysölemedrn. Mezuniytte hiç konuşmadım Onar'da gelmek zaten hele bir tanesi benim dibimden ayrılmazdı. Herneyse bugün ünv için rehberlik hocasının yanına gittim Kıbrıs yüzde yüz tutuyormuş bende onlardada tutuyormuş hocaya önceden sormuştum ya ben onlarla aynı yerde olmak istemiyorum sinirlerimi bozuyorlar benim bugün oraya geldiler sıratlarına bakmadım tebriyesizler anneme içinde b bur tanesi eşek kadar kadın demiş ben bunu mezuniyette duydum mahvedectim ortalıkta yoktu tebriyesizler. Bn bunlar yüznden ünv gitmekniştemiyorum ;(( başka arkadaşıma anlattım saçmalama onlaryyzynden hayatından mı olucaksın fazla takıyorsan dedi. Ben ne yapıcam?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sana tek şunu söyleyeyim hayat öyle al gülüp ver gülüp değil nice insanlar var yüzüne toz kondurmaz niceleri var yüzünde dostun ama kuyunu kazmaya geldiğinde lider olurlar .böyle insanlardan korunman için bol bol dua et ve sakin üni hayatını bitirme senin başarın zaten onlara en güzel kapak olacak hazır bursunda var düşünme bile onları onlar için de allah hidayete erdirsin diye dua et ölümlü dünya boşver kim ne yaparsa yanına kar kalmaz bunun ötesi de var .şimdi kalk abdestal namazını kıl dua et herşey neyse o olur zaten hersEYIN hayırlısı .

0|0
    0|0
    • Cok guzel yazmışsınız teşekkür ederım.

• yazmak önemli değil önemli olan karşıda ki insan mutlu olsun o yetiyor bana bir nebze olsa yardımcı olabildi isem de mutlu bana

Erkekler Ne Diyor 3

• Bem aksama ne yiyecem diye dusunuyorum senin derdine bak ilginc ne yap biliyomusun bul numaralarini ara icini dok kimsedende korkma rahatlarsin telde konusurken sakin benim gidcfm uni gelmeyin savas cikar de o iside halledip rahatlarsin

0|0
    0|0
  • Düşündüğün şeye bak koy dötlerine gönder memleketlerine yahuuu

0|0
    0|0
    • Gerızekalılae çoluk cocuk hepsıııı. Tıplerını görsen ay neyse. Kendılerını adrıana lıma sanan tıplerk varya. Hın anla ıste onları aynen oyleler

• Salla gitsin gecenin bu saatinde düşün düşün verem olursun kızım salla at arkaya

• offfffffffff oooffffffffffff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üniversitede dünya kadar insan var onlar olsa kaç yazaaarr olmasa.. hem gittiğin yerde onlar olmasa o gittiğin yerde yine öyleleriyle karşılaşmayacağım sanıyorsaannn çok yanılıyorsun. üzülürsün sonra ;))

0|0
    0|0
    • Haklısın aslında. Ama bunun ıyı dostlardı bu koydu bıraz bana. Yoksa haklısın unv belkıde daha beterı olck

• Haklısın. Üstte bır arkadas ara ıcımı dok demıs. Ama ben hayatta aramam yanı

• :)) aramak istemiyorsan kimseyi aramayacaksın tabii. Kendine güven. Dünyan çok değişecek ve buna çok ihtiyacın var. Kolay gelsin. ;))

• başka ünv git

0|0
    0|0
    • Nıye onlar guzel yerde okusun ben daha seyde. Hazır tutmusken bursum

• E ozmn git 3 saftirik yüzünden onların yüzünü nerde görücen

Yükleniyor...