Askta sınıf farklılıgının onemı var mıdır

askınıza sızın ustun olmanız ya da onun ustun olması engel olur mu olursa bunun sebeplerı nelerdır ?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• okulda iken sevgilimle aynı sınıfta değildik sınıflarımız farklıydı sorun olmadı hatta daha iyi bile oldu ehehe

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sınıf farkı ne? Hindistan'da mı yaşıyorsun?

0|0
    1|0
  • Sınıf farklılığının er ya da geç bir kırılmaya sebep olacağını düşünürüm. İnsanların sınıflarının ise sırasıyla düşünce yapıları, hayat beklentileri ve ekonomik koşullar tarafından belirlendiğine inanırım.

0|0
    0|1
  • Olmaz, sorun görüyorsa karşımdaki biter ne diyeyim :) Bunlara sorun olarak bakmıyorum zaten...

cut.

0|0
    0|0
  • ilk soruyu okuduğumda sınıf farkı derken Zengin Fakir durumunu kastettiğini düşündüm eğer öyleyse erkek fakir kız zenginse büyük sorun olur ama diğer türlü etrafta görüyoruz zaten

0|0
    0|0
    • hayır egıtımden bahsedıyorum

• Kumrular arasında yok ama kumruyu taşlayan şerefsiz çok

0|0
    0|0
  • engel bitmez ki Aşkta..

0|0
    0|0
    • bu sınır farklılığını yüzünde aşk bende nefrete dönüştü.Ama aşık oldugum kız yuzunden değil oda beni seviyordu ! lakın egıtım sevıyesı yuzunden aılesı vermedı ! ! sımdı aşk bu devırde yeterlı degıl basıt kalıyor ya da ben kendımı kandırıyorum severel ayrıldık dıye.. ama aşk bana özguvenımı kaybettırdı belkıde bır daha cesaret etmıyecegım bırını sevmeye.s

• aynı seyı bende yasıyorum karıyerı benden cok cok ustun

• Engeller yıkılmak için, umarım dilediğiniz olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• ortayı buluyorsanız yoktur

bulamıyorsanız elbette vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...