Spor yaparken insanların sözleeri etkilermi sizi

Yaw 1 bucuk aydır spor yapıyorum bazı insanlar kilo vermissin diyo bazıları kilo almıssın napcam ya ben hergün gidiyorum koşuyorum ediyorum insanların dediklerini cok takıyorum

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bosver baslalarini sen yakindakilerini dinle dinliceksen ve aynadakini nasil buluosn onu söle.eski resimlerine bak karsilastir pcde belki farki kendin görürsün.kas yapiyorsan tartida pek bise degismez cnkü kas yagdan daha agir,ama o zmn ölcebilirsin vucut hatlarini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sporda ilk ayda kilo verilmez hatta şişkinlik oluşur sonraki aylarda vermeye başlarsın kimseyi takma sen

0|0
    0|0
  • Milletin ne dedigine ne bakiyorsun canim sen nasil zayifladigini bilmiyor musun?

0|0
    0|0
  • sen kendini bilmiyor musun neden onların dediklerini takıyorsun.

0|0
    0|0
    • üzülüyorum yaptıgım spor boşa mı diye niye hemen gelişmedim :S zayıflamadm

• aynen öyle çok doğru :)

• sana kimse söylemedi mi ağzı olan konuşur herkesi s... et diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende takıyorum yaptıgın işe konsantre olmalısın insanları umursama. yapacagını yap al bir tane mezura ölç

0|0
    0|0
  • Durbe kardeşim 1.5 ay olmuş :) Vücut ritmini bulmuştur daha bu sürde zaten hızlı kilo verme, genelde hızlı kilo verenler su ve kas kaybı yaşayanlardır sonra 2 kat fazlasını alırlar.

0|0
    0|0
  • bu insanlar nasıl insanlar biri kilo almışın diyo biri vermişisn :D

0|0
    0|0
  • Sen devam et. ilerde sana iyi ki yapmışsın. çok iyi olmuşsun vallaha helal olsun diyecekler. şuan yolun başındasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...