Neden böyle yapıyor sizce, hep bir fırsat çıkmasını bekliycez?

bir kere ayağına fırsat geldi kullandı, sanırım benimle bişeyler yapmak vakit geçirmek istedi ama ben mesajı alamadım o gün. Zaten haftada bir gün bir saat görüyorum bir daha bariz bir fırsat olmadığı için bişeyde olmadı, hoş buluyorsa tanışmak istiyorsa neden daha açık davet etmiyor, ya da fırsat yaratmıyor, çabalamıyor hoşlanmıyor desem siz bir kızı gideceğni yere bırakayım deyip kız gelince de neden gitme gel bişeyler yapalım manasında ağzını ararsınız, neden böyle yapıyor sizce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hem çekiniyordur hemde sevdiginden emin değildir...

0|0
    0|0
    • ooff ooof o gün anlayaydım salaklığım tutmasaydı anlardın niyetini fırsatı kaçırdım derdime yanıyorum şimdi ya biliyorum bir iki bişey oldu o da hani hoşlanıyor mu bilmiyorum ama z<aman geçirmek bişey yapmak için istekli ama bir çabası yok yani...

• ya ne hayırlısı bişey olmuyor diyorum...

• eğer onun olsada olur olmasada olur düşüncesi içinde olduğunu düşünüyorsan hiç başlama , aşktan yana beklentisi olmayabilir. sadece vakit geçirecek biri olarak görebilir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yakın hissetse kendini açık açık söyler zaten hem böyle çabalamıyorsa denk geldiğinde hoşlanıyo gibiyse pek aşık olmamıştır zaten daha yeni olduğu içindir belki.

0|0
    0|0
    • hah bu tabiri sevdin denk geldiğinde hoşlanmak... Bu kişi bana özel ders veren bir hoca bir de bununda etkisi olabilir mi? Ama hoca öğrenci deme aramızda 4 yaş var ve okul dersane ortamıda değil...

• yuh ohaaa insan iki kişiden birden nasıl hoşlanır yaa?

• Yanlış anlamışsın zaten.Birisini seviyor başka birisininden hoşlanıyor olabilir.Mesela sen birini seversin ama yakın birinden hoşlanabilirsin.

• Cekiniyo herhalde yadirgamamak gerekli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kolay birini arıyordur

0|0
    0|0
  • Erkek milleti işte..

0|0
    0|0
Yükleniyor...