Kaşar mı.. Abazan mı.. hangisi daha iyi?

Halk dilinde, erkeklerle çok fazla takılan veya kendisine bakılması için vücudunu ön planda tutacak şekilde giyinen kızlar, Kaşar!

Yine kız peşinde koşan, tipini bile görmediği bir kızı defalarca telefondan arayıp taciz eden, parklarda veya kadiköy sahilinde malzeme arayan kişiler de Abaza!

Beyler ve bayanlar.. Size Soruyorum!

Hangisi daha iyi; Kaşar mı ? Abaza mı ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Başlarım kaşara da, abazana da. İnsan kendini pazarlamadığı sürece sorun yok.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• Al birini vur ötekine. Körler sağırlar birbirini ağırlar. Açıklayıcı oldu mu yeterince?

0|1
    0|0
    • Çoğu erkekte abazanlık ve çoğu kızdada kaşarlık var bu da gerçek sendede abazanlık olabilir bence ama gende iyi bir yorum.

• Ben de abaza olacak bir durum yok arkadaşım. Beş parmağın beşi de bir değildir.

• Hafif sıcak tazecik çıtırmı çıtır ekmeğin içine eski kaşar yanındada çay sevişmiş gibi olur insan zaten napcen abazayı kaşarı

0|0
    0|0
  • BU soru bana bir muzik kanalında olan konuşmayı hatırlattı.

vj--- sizce benim değerim ne diye soruyor :)

arada trilyonlar uçuyor sen gönlümün sultanısın cevapları kopuyor ..

sonra biri bağlanıyor

selamlaşma faslını geçtikten sonra

arayan bende bir soru soracağım diyor ... kaç kilosunu .. vj 50 diyor . adam başlıyor hesaba.

kaşarın kilosu 10 tl olsa ederin 500 tl :) tak yayın kopuyor :) klip geçiyor vj yimiz ekranda :) gözdeki rimeller çeneye kadar inmiş . çok duygusal parçaydı değilmi dayanamadım çok ağlattı beni diyor :):)

Kaşarıda , abhaza yıda kahvaltıda severim :) peynir olarak

0|0
    0|0
  • kaşar daha güzel. Tost yapabilrsin, şarabın yanında kullanabilirsin efendime söyliyim pizzaya kullanbilirsin. Kaşarlar iyidir :)) değişik değişik tarzları var işte. Eski kaşar, taze kaşar, mozeralla peyniri :)) :))

0|0
    0|1
  • ne açıdan daha iyi?

0|0
    0|0
    • hangisi sence daha kötü. kaşar kızlar mı ? abazan erkekler mi ?

• abazanların durumu daha vahim.bir kızın kaşar olması kendisi için kötü bir durum değil ama bi abazanın durumu kendisi için epey sıkıntı verici

• arkadaş kalitelisi olsun. yoksa herkesin içinde kısmen vardır bişeyler.

0|0
    0|0
  • Taze kaşar iyidir :)

0|0
    0|0
  • Kaşarlarla abazalar bir olsunlar bizi rahat bıraksınlar :)

0|0
    0|0
    • ehehehe. kaşarlarla zaten en çok abazanlar ilgileniyor tost yapmak için. hani sucuklu tost daha pahalı oluyor yha kaşarlıdan o manada eheheheheh

Yükleniyor...