Galatasaray'ın Ahmet Çalık, Trabzonspor'un Olcay Şahan transferlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Öncelikle kulüpler adınada futbolcular adınada hayırlı olsun diyorum. Olcay resmen Trabzonspor'da diğer yandan Ahmet çok büyük bir aksilik çıkmazsa Galatasaray'da. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz bu transferleri?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahmet çalık genç bir futbolcu , geleceği parlak..
    Stoper bölgesinde katkı sağlar. Olcay şahan feda döneminden bu yana kadar Beşiktaşımıza katkı sağlayan bir futbolcu. Ama bu sezon derin kadro nedeniyle pek forma şansı bulamadı.. Samet aybaba döneminde 90+3 te Fenere attığı gol ise harikaydı.. 😉 Ersan gülüm de tekrar Beşiktaşımızda..
    Hayırlı olsun bütün transferler 😊

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet'i epey canlı olarak izlemiş biri olarak Ahmet iyi oyuncu diyebilirim. Uzun yıllar GS defansının vazgeçilmezi olabilir. Olcay'ın başarılı olacağını sanmıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ahmet Çalık defansta etkili olan bir futbolcu. Semih kaya yerine bence hoca onu tercih etmeli. Zaten nasıl başarılı olduğunu Gençlerbirliği'nde de kanıtladı. Keşke Olcay Trabzonspor yerine başka bir takıma gitseydi. Gene de her iki transfer hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • Turkiye standartlarinda alınabilecek en iyi stoper ama bir Vitor hugo ve vida beklerdim hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • Galatasarayımıza umarım hayırlı olur kuzu

0|1
    0|0
  • Değerlendiremiyorum

0|1
    0|0
  • Bizdeki defans kimsede yok :) yinede hayırlı olsun tabiki sizin adınızada :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olcaya yeri geldi çok kızdık yeri geldi bağrımıza bastık yeri geldi 3lü cektirdik feda döneminde geldin paranın adını anmadin verdiğin emekler için teşekkür borçluyuz. Adamın dibidir özellikle inönü kapanışında fenere attığı gol unutulmaz ama Babbel gelince onun forma bulması zordu

Ahmet transferinde ise Cavcav in kurnazligini yeniden gördük. İlk görüşmeden sonra Gs ye kesinlikle satmayacağız deyip fiyat yükselince sattı. Genç ve defansta iyi futbolcu fakat Serdar Aziz ve Semihte çok begeniliyordu fakat sakatlık ve gelişim göstereme gibi etkenler onları dibe vurdu bunlara dikkat etmeliler

Her iki transfer de hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • hayırlı olsun diyorum :)

0|1
    0|0
  • Dursun bey lütfen transfer yapmasın ahmet çalık ne ya paf takımda oynayamaz Galatasaray'ın. umarım yanılırız

0|2
    0|0
  • Olcay Trabzonspor için iyi bir transfer. Galatasaray Ahmet Çalık gibi oyuncuları çok aldı ama kullanamadı.

0|1
    0|0
  • Olcay Trabzona tamamen para için gitti. İyi futbol oynayacağını sanmıyorum. Trabzonda da iyi futbol oynamaya uygun ortam yok zaten şu sıralar

0|1
    0|0
  • B0ktan transferler Galatasaray fatih terimden sonra çok düştü

0|1
    0|0
  • Cidden Olcay Trabzon'a mı gitti 😑😐

0|1
    0|0
    • Evet Babel gelmesiyle gideceği söyleniyordu zaten takım baya bir şişti.

• Hiç beklemiyordum, neyse hayırlı olsun

Yükleniyor...