Aklınız mı ? Kalbiniz mi ?

Uzakta çok sevdiğiniz bir insan var, ameliyat olacak ve ciddi riskler taşıyor, çok seviyorsunuz, anlaşamıyosunuz, vazgeçemmiyorsunuz, Hayata ciddi izler bırakan bir suçlusunuz ve ilk defa masumca bir sevginin peşinden gidiyorsunuz, Allahın cezası birisiniz, girdiğiniz hayatı harabeye çeviriyosunuz, Bunun bilincinde aklınız ondan uzak durmanızı söylüyor, Oysa kalbiniz o yokken kuru bir çöl ne yapardınız, neyi seçerdiniz, yardım edermisiniz.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Aklım derdim ama burda iş başka...o kişinin yerinde olsam bir şeyleri düzeltmeye çalisirdim vazgecmek yerine... Karsina cikan ilk engelde pes etmek olmaz mücadele etmek gerekiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kimsenin aklıyla sevdiği birini üzebileceğini düşünmüyorum, üzdüyse kalbiyle hareket ettiğindendir. neticede kalbi ağır basmıştır, şimdi de öyle olacaktır ama azıcık kafası çalışıyorsa bu defa akıllıca davranmak gerek. fakat hayat ne olması gerektiğiyle değil ne olduğuyla ilerler. yine kalbini dinleyip işleri sarpa sarması olası veya yine kalbiyle hareket edip her şeyi unutturması.

ben buna anca akıllı ol derim, gerisine de karışmam çünkü sorumluluklardan hoşlanmam :/

0|1
    0|0
  • can herşeyden önemli giderim ameliyat olana kadar yanında olurum sonra yallah

0|1
    0|0
  • Kalbim tabiki de ama bazı zamanlar keşke aklımı dinleyebilsem diyorum kalbim izin vermiyor

0|1
    0|0
  • tabi ki yanında olacaksın nerden mi biliyorum sen yaparsın adamım =)

0|1
    0|0
  • aklım diyorum.

0|1
    0|0
  • Eskiden olsa kalbim derdim..

Ama şimdi aklım, aklım aklım..

Kalp de neymiş ameke!

0|1
    0|0
  • ilk öce akıl sonra kalp..

0|1
    0|0
  • memem

0|0
    0|1
  • kalbinin sesini dinle bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok saçma birşey olmuş.d böyle bir şeyle karşılacağımı hiç sanmam allah korusun :)

0|1
    0|0
  • Valla dostum bu durumlarda sadece kalbim hükmeder yani onu seçerdim ölümüne

0|1
    0|0
  • bu paragraf ucuz bir romandan fırlamış gibi dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...