Seviyormu sevmiyormu

bir kız düşünün 5 yıl birisini sevmiş sonra karşısına ben çıkmışım bana güvendimi artık sevdimi bilmiyorum onunla seviştik öpüştük herşeyini benimle yaşadı beraber yagmurun altında ıslandık o zaman bana sarıldı ben onu korudum felan sonra ben onu çok üzdüm istemedigi şeyleri yaptım hergün oda benden ayrıldı aradan 9-10 ay geçti bu ay içinden ben onu çok üzdüm en yakın arkadaşıyla konuştum ama arkadaş olarak fakat o sevgili olacagımızı felan sandı kavga ettik bana geri geldi ama asla barışmadı yani takip etti hesap sordu ama sonuc olmadı benden sonra birisini sevdi o çocukta bunu sevmedi sevgili olmadılar yani bugün twitterda kaç yıl geçti aradan şarkısını paylaşıp 6 yıl olmuş... yazmış bazen benimle çok iyi konuşuyor aksama kadar ama ertesi gün kendini defansa çekiyor sizce beni seviyormudur yoksa 6 yıllık sevgilisi hala kalbindemidir

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• seviyor olabilir ya da sevdigini saniyordur.ya abicim siz niye böylesiniz ya.kiz sevmis sende sevmisin bilmem korumusun etmisin ee ne vardi da hatalarinda simarip üzdün kizi?niye mutlulukla mutlu olmuyorsunuz tatmin olmiyorsunuzda siz aziyorsunuz?

aciklar misin lütfen

0|0
    0|0
    • biraz o haklı biraz ben çogunlukla ben hatalıyım ama ne zaman ona gitsem hep soguk davranıyor yüzyüze konuşmuyor internet üzerinden konuşuyor oda birgün iyiyse geri kalan günler kötü kalbim beni sevdigini söylüyor ama aklım 8-9 ay oldu neden gelmedi diyor

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 yıl çok uzun çoktan küllenmiştir o sevgi

0|0
    0|0
    • bilmiyorum bugün öyle yazınca hevesim kaçtı acaba peşini bıraksam mı yoksa vazmıgeçsem diye düşünüyorum

• o zaman yapıcak bişey yok unutmaya çalış

• malesef :(

• papatya kullan :)

0|0
    0|0
    • bu kız hayatımda gördügüm en ilginç ve özel kız şöyle söyleyim telefonunun zil sesi fenerbahçe tezahuratıdır ve futbolcudur :/

• aboow işin zor. allah kolaylık vers . bunun için çok yakın olmak gerekir sevgini belli etmek ve en önemlisi aşkı hissettirebilmek ama enm baştan kız istemezse sakın bırakma çabala ama baya itici konuşursa snaa karşı bana kızmı yok ayağı yap :) tavsiye ederm . özel olduğunu ona hissettir

• ne yapıyım anlamadım korkuyorum birgün karşıma çıkıp neden biraz sabretmedin peşimde koşmadın ben seni o kadar bekledim derse diye o zaman yaşayamam ki :/

Erkekler Ne Diyor 1

• seviyordur.6 yılda zaten bütün duygular biter helede ayrılmışsa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...