Hayatınızı değiştiren kitap var mı ?

Merhaba arkadaslar :) hayatınızı değiştiren bir kitap var mı ? Bir arkadaşım Aykut Oğutun isîmsiz kitabının hayatını değiştirdiğini söyledi. Okuyan var mı ? Veya gerangi bir kitapla bakıs acısı değişen ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bazilarina Belki cok abes gelecek , ama ilk defa kurani kerimi türkce okudugumda hemen hemen her iki cümlede bir ayetleri not etmisdim ve acaip sasiriyordum , hep wowww vay anasini diyordum okurken :-)

0|0
    0|0
    • İnanıs aekline göre değişiyor :)

• Son olarak :

- İnkar edenler Evren (Gökler) ve yer birbirleriyle bitişik iken onları ayırdığımızı, her canlıyı sudan yarattığımızı görmüyorlar mı? Yine de onlar inanmayacaklar mı?(21:30)

Aciklama:

Evet, bu ayetdede evrenin bir sifir noktasi oldugu söylenmektedir. Hersey o sifir noktadan baslayip genislemektedir evren.

Buna "the big bang theorie" deriz ve edward hubble tarafindan 1929 yilinda kesf edilmisdir.

SAYGILARIMLA

• Yani kesfedilsede kurani kerimde vardi hep. Harikasin, paylasimin icin tesekkurler.:)

Erkekler Ne Diyor 3

• kadınlarda hayatını değiştiren kitap olayı dah akolay olur bence

eaaa

hangi filmi izlesem tipsizg*tgibi karılar kafasının üstünde düşürmeden bir kitap taşımayı başarsa bir anda taş bebek kesiliyor

hayatı baştan aşağı değişiyor

0|0
    0|0
  • ŞEYTANIN HİLELERİ

yazarı:

Muhyiddin’i Arabî

0|0
    0|0
  • ortaokulda okuduğum uçurtma avcısı kitabı, hayatımı değiştirdi, sosyalizm'in temelini attı ben de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...