Real madrid mi barcelona mi hangi takımın tarihindeki futbolcular daha iyi?

Real madrid: puskas, hugo sanchez, salinas, valdano, butragenio , redondo, mijatovic, hierro, raul, morientes, mcmanaman, makalele, Ivan campo, roberto carlos, helguera zidane, figo, beckham, ronaldo, bale, c ronaldo

Barcelona; Kubala, johan cruyff, johan neeskens, maradona, guardiola, kouman, nadal, romario, stoickov, laundrup, bakero, ronaldo, luis enrique, rivaldo, kluivert, figo, sergi, ronaldinho, etoo, henry, neymar, messi, suarez

Iki takımda oynayanlar ise luis enrique, figo ve ronaldo. yorumlar?

• Real madrid
    A seç
  • Barcelona
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona'nın 10 sene öncesine kadar şampiyonlar ligi şampiyonluğu bile yoktu son yılların iyi takımı sadece futbolun efsane takımı real Madrid her zaman

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Usta Real Madrid'in efsanelerini yaz yaz bitmez. Stefano olmalıydı orada.
    Henry filan Arsenal'in efsanesi zaten. Suarez desen daha bir kaç sezon oldu geleli neymarda öyle daha dünkü çocuk.
    Barcelona modadır zaten tarihleri 25 yıllık bişi.

0|0
    0|0
  • Barcelona herzaman favorimdir. Çünkü real hep kapitalist düzenin paranın yanında oldu. Barcelona ise LaMasia da yetiştirdiği gençlerle kapitalist real e karşı durdu Son 10 yıldır da bu işi müthiş yapıyorlar..

0|0
    0|0
    • Barca kapitalizmin aga babasi

• Tartışmak bile istemiyorum lafından anladığım kadarıyla sen savunamayacağını anladın zaten. Dedim ki ramosla moriantes real altyapısından yetişmedi. Yani sallamışsın o isimleri. Cevap verememişsin. bir de üstüne bana demişsin ki cevap verememişsin :) güldüm hakikaten. Birşey yazacaksan kaliteli bir araştırma yap. Yalan yanlış bilgiler yazma. Kimseyi kandıramazsın Moriantes miş. Ramos muş..:))

• Xavi yi Guardioladan önceki teknikdirektör rijkaard da gayet düzenli şekilde oynatıyordu. Xavi yi xavi yapan guardiola olmadı. Bak Xavi nin kariyerine sonra konuşalım istersen. Barcelona ve real ikisi de para takımı. Çünkü daha önce de söylediğim gibi barca yı para takımı olmaya endüstriyel futbol mecburiyetler itti (real 100 milyon eurolara futbolcu alırken barcelona boş duramazdı. Taraftarlardan tepki toplardı açık ve net ) real se hep parayı veren düdüğü çalar futbolu oynadı. Bukadar basit ve net

• barcelona 1990 dan sonra popüler oldu, zira ondan önce adı bile duyulmuyordu. real madrid her dönem çok farklı da olsa tüm kupalarda vardı..

0|0
    0|0
    • Ama real madrid in de kazandığı 6 cl kupası 50 ve 60 li yıllar ondan sonra 98 de cl yi kazanabildi oda pek yokmuş gibi duruyor

• valdano, butregueno, ve diğerlei 80 yılların kadrosu, o dönem uefa kuapasını kazanıyorlardı, ve yazdığın tarihlerde yine barcelona yok..

• Pwki her devir iyi olan başka takımlar var mı avrupa futbolunda?

• seçemedim valla) ama sevdiklerimi yazcam ve izlediklerimi rivaldo, nadal, luis enrique, guti , carlos, steve mcmanaman

0|0
    0|0
    • Nadal ne aman izledin :)))

• Dogru. Ozaman avrupada hangi takımliydim

• ben kendimi bildigim bileli avrupada marsilyayı severim)

• Messi ve ronaldinho yeter hepsine

0|0
    0|0
Yükleniyor...