Para kazanmam için neden çabalıyor?

Özel sektördeyim.işimi severek yapıyorum.iki ortak patronum var.bir tanesi ile daha çok ortak çalışmalarımız var.yaptığım işten de memnun ama maaşım konusunda tek söz sahibi değil.iyi para vermek istediğini hissettiriyor ama diğer ortağın müdahalesinden çekiniyor.maaşımı artırmak yerine bana alternatif özel projeler yönlendirip dolaylı yoldan para kazanmamı sağlıyor.kredi borcumun olduğunu öğrendiğinden beri bu durum arttı.müşterilerin taleplerini kendisi kabul edemeyeceği zaman bana yönlendiriyor.yoğunum kabul edemiyorum sen haftanın şu günü işe gelme şu projeyi yap parası da senin olsun diyor.o müşterileri kaçırmamak için mi yoksa bana para kazandırıp işten ayrılmamın önüne geçmek için mi yapıyor anlamıyorum.kullanılmak ya da bazı şeylere alet olmak istemiyorum.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bir an önce profesyonel calısmayı ogrenmen gerek ki onune fırsat cıkmıs. maas bir yere kadar. daha fazlasını dusunmelisin.

0|0
    0|0
  • her ikiside olabilir. ya müşteri kaçırmamak içindir ya da sana aşık falandır. ama bu durum seni kullandığını göstermez. ne zaman ki sana yaptığı iyiliklerin karşılığında senden birşey isterse o zaman sıkıntı var demektir.

0|0
    0|0
  • Len ne kullanılması.

Adam güzel sisteme oturtmuş.

Müşteri işyerinin ismini ezberliyo, senin ismini ezberliyo, patron müşteriyi göndererek ya da yapamayacağı şeyin sözünü vererek ortağıyla münakaşa etmiyor, sen de piyasaya adını duyuruyon. Yarın bir gün öteki ortak seni kovmaya kalkışırsa piyasa seni öğrensin.

0|0
    0|0
  • patronuna sorsana... niye böyle yapıyosun de... hem senin kredi cektiğini nasıl öğrendiki:;p

0|0
    0|0
    • mesai saatinde bankaya gitmem gerektiğini söyledim dışarı çıkmamı istemedi ne acelesi var ne yapacaksın dedi.ben de söyledim.

• kredi cektimmi dedin :) su faturası yatırıcam deseydin... duyurmak için uğraşırsan böyle olur :Pp

• hayır söylememek için direndim.o ısrarla ne alınacak ne yapılacaksa personele söyle yapsın dedi.ben de bizzat yapacağım bir iş dedim ve ne olabilir diye ısrar etti.kaldı ki benden önce durumu bilen bir personelimiz bahsetmiş :)

• valla buradan niyetini ölçmek gercekten zor onu sen takip ederek karar verebilirsin bence

0|0
    0|0
  • dostum bende böyle düşünüyorum biz neden yarışmak zorundayız bu bir yaradılış öyküsü sanırım tanrı böyle istiyor olsa gerek

0|0
    0|0
  • sana aşık olmuş bu kadar kör olma :D

0|0
    0|0
  • Tuhaf bir durum umarım altından birşey çıkmaz.

0|0
    0|0
  • Bana öyle geliyorki borçlarından dolayı sana yardımcı olmak istemiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...