Evimde mini bir spor salonu oluşturmak istiyorum yardım edermisiniz?

Arkadaşlar ben bayağı bir kilo verdim ve vucüdümda sarkıklar var salona gidiyorum iyide çalışıyorum fakat evimde daha çok zaman ayırcağımı düşünüyorum

Arka kol ön kol sırt göğüs ve karın için neler alabilirim

DİP Not: 5 e 5 bir oda

0|0

En İyi Kız Görüşü

• alka kol için şınav tavsiye ederim en iyisi o

0|1
    0|0
    • Şınav biraz daha ısınma hareketi ileri seviyede yetersiz kalıcaktır. Teşekkürler genede bilgilendirmen için

En İyi Erkek Görüşü

• Ön kol ve arka kol için 2 tane dambıl yeterli, farklı olarak iki tane sandalye bulup aralarını açarak, birine ayağını birine kollarını koyarak, kalça aşağı gelecek şekilde çalışabilirsin.

Gögüs içinde dambıl faydalı olur sırtüstü uzanarak, yapailirsin, hareketlere bakarsın zaten, karın için mekik çekersin. hareketleri nizami yapmak da önemli.

0|1
    0|0
    • Kardeşim benim işim biraz uzun o yüzden güzel birşey yapmak istiyorum koşu bandı almıcam 1000 tl ye ortalama bir şey oluşabilir mi

• 1000 liraya her türlü iyi bir ortam oluşturusun, kolay gelsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ürün istemişsin bunu alabilirsin www.decathlon.com.tr/...m-compact--id_8287391.html
    fiyatıda uygun, hem çok yer kaplamıyor hemde arka-ön kol kası, karın, gögüs, sırt içinde işini görür...

0|1
    0|0
  • Hocam evde motivasyon belli bir süre sonra geçiyor ancak sana önerim Madbarz denen uygulamanı telefonuna indirmen, burada vücut ağırlığıyla yapabileceğin birçok program mevcut

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...