Tatil arkadaşı arıyoruz ama yok yok yok!

uzun zamanlardan sonra tek başıma tatile gıdecegım,senelerin verdıgı asosyallıkten dolayıda yanıma bır bayan bulamıyorum ,nereden bulacagız nasıl olacak fıkrı olan varsa paylasırsa sevınırım,karsımıza organ mafyası cıkmasın aman..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bütün masraflar sendense okey.

0|0
    0|0
    • demeeee... bende kalp var sappadanak duserım suraya sebeb olursun:)

En İyi Erkek Görüşü

• Maddi durumun iyiyse, eğlence mekanlarında zengin avcılığı yapan kızlar var, gecenin bir yarısı bile dışarıda oluyorlar. Tabi zengin avcılığı derken kendileri oltaya geliyor genelde :) öyle bir kız bulursan, her yere gelir, yeter ki masrafını karşıla. Orada seçip, beğenirsin ve olay biter :)

0|1
    1|0
    • tesekkur ederim ama oylelerıyle işim yok.. yoksa bır telefonla olur,bana duygusal bır sey lazım:(

• yok dostum senı cok ıyı anladım da iş maddıyatla kalmasın ıstıyorum,zaten bız eskı kafayız selamlastıgımıza hesap verdırmeyızde,sadece dogal olsun ne bılıyım belkı kaynasırız hoşlasırız dıyorum,15 gun sonra pardon kımdınız olmayalım

• Anladım, inşallah bulursun ama biraz gerçekçi olmak gerekirse, sen fazla bu tarz şeylerle uğraşmıyorsun, Uğraşmış olsan kızlardan yana bir çevren olurdu, hoşlandığın birisini davet ederdin, bu arada sevgilisi olan adam bile istediği gibi tatile götüremiyor, birçok engel çıkıyor. O yüzden fazla umutlanma derdim. Bende normal sevgilim ile hiç tatile gitmedim, daha rahat kızlarla gitmişliğim var sadece.

Kızlar Ne Diyor 1

• güzel fikir eğlenceli olur ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bu sene gidiyorum bende antalya ya yaptım önceden tek başıma da olsa nasılsa orda birileri olucak tek te olmanda sıkıntı yok yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...