Kocasının yanında yatmayan kadını melekler lanetliyor...

kocasının yanında yatmayan kadını melekler lanetliyormuş aklıma takıldı merak ettim , annemle babam ayrı yatıyor benim yani annem günaha mı girmiş oluyor ? annemle babam küs değil annemin bacak ve sırtındaki ağrıdan dolayı kimseyle yatamıyor o yüzden. lütfen art niyet aramayın annemi melekler lanetliyor mu şimdi ?

Güncellemeler:
dini konulardan biraz zayıfım biliyorum ahmakça gelebilir ama napiiyim :(

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlanmışlarsa rahatlık anlamında ayrı yatabilirler ama genç yaşta bu oluyorsa ne işi var yanımda bu kadının...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Merhaba benim minik kardeşim

Bu iş öyle değil

Melek bu şekilde ayrı yatanı değil; kocası gelip karıyı koynunda istediği zaman ayrı yatan, kocasının koynundan kaçan karıyı lanetliyor.

Karının görevi kocasının cinsi ihtiyacını da karşılamaktır...

Bu, erkeğin karısı üzerindeki temel hak ve görevidir..

Karı eğer siftah ettirmiyorsa, kanunen boşama hakkı bile var..

0|1
    2|0
  • erkeğe birşey yok mu :((

3|1
    0|0
  • Sağlık açısından yapılıyorsa bu uygulama bir sakıncası yoktur ancak herhangi bir sağlık problemi yoksa o zaman sıkıntı olur.

0|0
    0|0
  • meleklerin öyle bir durumda lanetlemesi doğru.

ama annen 'in geçerli bir mazereti olduğundan dolayı, günah deyil.

0|0
    0|0
  • Konu keyfi değil ki sağlık, Hastalığın varsa oruç bile tutmuyorsun ki bu din o dediğin konuya da kolaylık sağlamıştır merak etme..

0|0
    0|0
  • kim demiş bunu daha doğrusu kim kıçından uydurmuş blki dini açıdan caiz olmayabilir kadın erkek görevleri bakımından ama lanetlenmek de ne demek hem meleklerin birini lanetleme gibi bir yetkileride yok üzme kendini

0|0
    0|0
  • olurmu öyle sey annenin özel bir durumu var

0|0
    0|0
  • melekler şimdi de yatak odasını denetliyor :))

0|1
    0|0
  • buradakilerin hepside Kuran'ı hatim etmiş ya.

0|0
    0|0
  • benim annem de ayrı yatıyor çünkü peder gemi motoru gibi horluyor o da mı naletli olmus oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır sen bilgiyi yanlış almışsın ya da anlamışsın. Kocası yanına çağırdığı halde gelmeyen kadını melekler sabaha kadar lanetler.

1|3
    2|0
  • ömrümde gördüğüm en saçma yargı

1|3
    0|2
  • öyleymiş ama saglık sorunuysa sıkıntı yok bence

0|0
    0|0
  • meleklerin işi gücü yokmuşsa demek erkeklerin zkinin derdine düşmüşler.

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum bu tür şeylere. "Peygamberimiz lanet eder, melekler lanet eder"deniliyor. Lanet etmeyi Allah yasaklamış. Melekler ve peygamberler kimseye lanet etmezler...

0|0
    0|0
  • surekli ayrı yatılmaz ama ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...