Sevgilinin eski sevgilisinin profiline baktığını yakalamak

4 senelik ilişkim var. ilişkimizin 2. yılında sevgilimin gizli gizli facebooktan eski sevgilisini arattığını yakalamıştım. bunun sebebini sorduğumda sadece merak ediyorum demişti. eski sevgilisini zamanında ne kadar çok sevdiğini bildiğimden bu durumu yedirememiştim ve ondan ayrılmıştım. ancak sonra pişman oldu ve benden özür dilediği için barışmıştım. aradan 2 yıl geçti ve geçenlerde yine eski sevgilisini arattığını gördüm. üstelik bunu yaparken ortada kanıt bırakmadığını düşünmüş ama biraz şans biraz da bilgi ile rahatlıkla bunu belgeledim. çok sinirlenip yine bunu neden yaptığını sorduğumda tıpkı 2 yıl önceki gibi 'merak' cevabını aldım. kendini aklamak için neler söyledi neler..içinde bir kötülük olmadığını,o kızı unuttuğunu ama sadece hayatını merak ettiğini,beni deliler gibi sevdiğini vs. eski sevgilisini zamanında ben sildirmiştim facebooktan bu yüzden detaylı göremiyor resimlerini. o an öyle birşey oldu ki içime doğdu şu önemli detayı da açığa çıkarmıs oldum. sevgilimin en yakın arkadasının görüştüğü kişiler arasında o kız da var. ve arkadasının face hesabında o kız da ekli. yani arkadasının şifresini alarak eski sevgilisine rahat rahat bakabilirdi. ben de bu durumu sanki yakalamışım gibi arkadasının hesabından o kıza baktığını söyleyince döküldü hemen.. itiraf etti arkadasımın hesabına girip bakıyorum diye..zarf attım ve tuttu yani. sonrasında uzunca tartışmalar geldi..beni mahveden şey; bu olayı 2 yıl önce yaşadığımızda ayrılmıştık. yalvarmalarla ve dersimi aldım demesiyle affetmiştim. ayrılık konusu olan bir hareketi bugün yine yapması delirtti beni. bence ilk kez olan değil 2.kez aynı olayı yasamak daha felaket..insan demez mi bu konu yüzünden ayrıldık birdaha bakmamalıyım diye,ama öyle olmadı..ne yapacağımı bilemedim. günlerce küs kaldım. konuyu uzatmadım ve birdaha en ufak bir yanlışta tamamen sileceğimi söyledim ona. özür dileyip bu olayın birdaha tekrarlanmaması için söz verdi(daha önceki gibi). konu kapandı gibi görünse de içimden atamıyorum,unutamıyorum.. ben sevgilimi yanlış mı tanımışım diyorum.. dile kolay 4 yıl..ve evlenmeyi düşünüyorum onunla..ama bu konu çok midemi bulandırdı..aradan yıllar geçse bile hala onu merak etmesi normal mi? gerçekten sadece meraktandır diyebilir miyiz yoksa mutlaka bilinç altında eskiye özlem var mıdır? bu konu dışında herşey mükemmelken silip atmalımıyım?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bunu nasıl affedebildin ?

0|0
    0|0
    • ben bu olayı yasamamıs olsam ve biri bana bunları söylese inan ki ben de senn gibi düşünürdüm. neden affettim bilmiyorum. bu konu dısında hiçbir sorun olmayısı, bu konu dısında ona duyduğum güven, ben mi abartıyorum acaba diye kendime olan sorularım vs vs..aslında çok önemli bir konu evet,buyüzden hala kafamı karıstırıyor,silip atamıyorum. üstelik birşeyi ne kadar yasaklarsan o kadar çekici gelir biliyorum. bundan sonra aklında daha çok yer etmesi muhtemel..

• Bunlarla ben yaşayamam evli değilsin henüz

4 yıl bile olsa bu kabullenilemez .ş buna taviz verme bitanem

ileride daha çok üzülebilirsin .ş

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmiyorum çok zor açıkçası bana olsa bende yediremezdim kendime ve kesinlikle evlenmezdim, ben ona yetmiyormuyum ki eskisine bakacak edecek, birde merakmış neyini merak ediyor ? Kızın sevgilisi yoksa gerimi dönecek.. Çok saçma gerçekten tamam her insanın unutamadığı aklının köşesinde sabit kalan bir sevgilisi olmuştur ama sürekli bunu eşeleyip bakmakta çok saçma..

0|0
    0|0
  • bence silip atmalısın

0|0
    0|0
  • paranoyakmısın sen abla :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tbki eskiyi özlüo . o kız bunu istese benimle ol dese hç dşünmez ona gder emin ol.

0|0
    0|0
  • sevgilinin ne yapmaya çalıştığını bende anlamadım doğrusu :/

0|0
    0|0
  • Hepimiz bakıyoruz nedensiz

0|0
    0|0
  • BU yanlışı bende yapmıştm eski erkek arkadaşımı aratmştm sırf meraktan ama sevgilimi çok seviyorum oda beni ayrılık falan olmadı ama araya kırgnlık girmişti sonra barştık ve bir da asla bu hataya düşmedm biliyrm ki şans bir kez verilir..

0|0
    0|0
  • Demek ki kız bir yüz verse fırrr ona döncek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...