Messinin hangi golunu begeniyorsunuz?

Bugun sabah televizyonda Messinin top 20 gollerini izledim ve adam cidden birbirinden sahane gollere imza atmis. Sizin hafizaniza kazinan ve en begendiginiz hangi golu?

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• Messi'nin beğenilmicek yönü mü var canım ..

-Adam harbiden uzaylı .. Bu futbolcuysa diğerleri ne oluyo onu merak ediyorum ben ..

-Eğer Maradona, “Tanrı’nın eli” ise Messi “Tanrı’nın ayağı”dır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Profil resmini sevdim. Aslında önceden de seviyordum snoopyi. Messiye gelince... Attı da golü bana mı attı? Boşveer.

0|0
    0|0
  • malagaya attığı gol güzeldi

0|0
    0|0
  • Ceza sahası çizgis üzerinde sol ayağıyla topu direğin dibinden adeta direği yalatarak gol atması yok mu o nasıl bir ustalıktır mükemmeliyettir bayılıyorum ya...Birde bizim Batuhana bak gelecek vad ediyormuş at giştsin çöpe ronalda bu kadar ününe şeyine rağmen çalışıyor ediyor hale bizim ki süperstar dünyayı fetetti artık çalışmasına gerek yok ya yatıyor yazık ya :S

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bu vardi evet top 20. O kadar adami nasil gecti, ne hizla gecti cidden sahane.

• Alex 4 4 'lük adamdı, zaten beğenmiyorum diyen yalan söyler ^,^

• Ayip etti fenerbahce (Aziz ve Aykut) adama...

• Evet güzel golleri var.

0|0
    0|0
  • ortasahadan başlayıp tüm takımı çalımladığı gol akılıma geldi,maradonanınki gibi

0|0
    0|0
  • adamın bütün gollerri birbrinden güzelll

0|0
    0|0
  • hafızama kazınıan golü yok

0|0
    0|0
  • real madrid'e attığı frikik ve yine real madrid'e attığı gol ronaldo bile arkasından kayarak bakmak zorunda kalmıştı

0|0
    0|0
  • link Unutulmaz daha güzeli yoktur sanırım.

0|0
    0|0
  • futbolu iyi takip eden varsa maradonanın attığı bir gole benzer tıpatıp bir golü var. hem de toplam 6-7 çalım atarak dar bir bölgede.

ayrıca tebrik ettim seni gerçekten şaşkınım

0|0
    0|0
  • Donunu diye okudum yaaa :/

0|0
    0|0
  • messi nin kiler golse bune link :D

0|0
    0|0
  • Savunmaya yakın bölgeden kaptığı topla rakip kaleye kadar 6-7 oyuncuyu etkisiz hale getirip attığı gol maradonanınkine benzer olan golü

0|0
    0|0
  • Real Madrid'e Geçen Sanırım Geçen Sene Attığı Goldü. Serbest Vuruştan. Topu Çok İyi Döndermiş Ve Önüne Kurulmuş Barajın Yanından Göndermişti.

0|0
    0|0
  • link bu golünü severim çalımların gerçektende hakkını veren bir gol

0|0
    0|0
  • kaleye vurduğu var bitane

0|0
    0|0
  • messinin nessini beyeneyim mk.

0|0
    0|0
  • herkesi çalıma dizip en sonunda kalecinin üstünden aşırtma golüne hayran kaldım..

0|0
    0|0
  • Maradonaylı aynı golü var. o golü

0|0
    0|0
  • leo messi adam king

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• geçen sene deportivoyla oynanan 4-5 lik maçta hat trick yaptığında kendi adına 3 takımı adına 5.golü çok güzeldi:))

0|0
    0|0
  • Messinin gollerine hastayım

0|0
    0|0
  • messinin gollerinin hepsi çok şık :)) <3

0|0
    0|0
  • Reale attığı golü.

0|0
    0|0
  • Messi'yi seviyorum ama hiç bir golü aklımda değil:)

0|0
    0|0
  • messinin bütün golleri şaheser

0|0
    0|0
  • Her golünü beğeniyorum

0|0
    0|0
  • messinin milli takımda attığı bir golu aklımda kaldı 2 rakibini çalımlayarak attı

0|0
    0|0
Yükleniyor...