Arkadaşlar soruya bir bakarmısınız lütfen

Arkadaşlar Sen aynaya baktıgında yansımanı görürsün ya İnsanlarda seni öyle görür dimi ?

Sonuçta karşında senden bir tane daha var ve aynın diğer insanlarda seni öyle görüyorlar değilmi ?

4-5 kişiyi ayna karşısına falan geçirdim hem kendime baktırdım hem onlara baktım aynısını görüyorum

Doğrumu düşünüyorum ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• nasıl yani cidden kendini görüyo musun? vayy o.0 ben genelde bir ışık görüyorum bakınca.

0|0
    0|0
    • ya dalga geçme kardeş ya :)

Yani merak ettiğim ben bakıyom ya aynaya kendimi karşımda görüyorum sen bana baktıgın zamanda benim aynada gördüğümü görüyosun dimi soru bu :)

• ne kadar düşünmüşün ya :D aynada yazı ters olduğuna göre o da ters heralde. telefonu kendine çevirip çekince sağ olur, ekrana bakınca sol olur. tahmin yürüttüm ne biliyim :)

• Ama aynada yazıyı sen ters görürsün karşındaki onu düz okur :D ?

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynaların da hepsi aynı göstermez ötneğin mağazalarda daha ince gösteren aynalar var

0|0
    0|0
  • Çok çok benzeri tamamen aynısı degil

0|0
    0|0
    • Çok çok benzeri dimi arkadaşım.

Yani ben ayna karşısına geçtiğimde sen mesela benim karşımdasın aynada ne görüyorsam sende beni öyle görüyosun dimi ?

• Çook sağol kardeş kafayı yicektim ya :D

• Rica ederim karşşşim:)

• fotoğraflarda çok farklı çıkıyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • Bak şöyle evet fotoğrafta farklı çıkılabilir çünki ayna karşısına geçtiğin zaman karşında senden bir tane görüyorsun

Ve kameralardada ayna kullanılır net görüntü alınabilmesi için

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...