Bi fikir verin lütfen siz olsanız affeder misiniz?

Dün sevgilim beni haksız yere suçladı ve bana her tartıştıgımızda çok ağır küfürler etti o... dedi ve dün patladım sonunda ayrıldık Dün özür dilemedi ve suçu birazda bana atarak konuşmamı istedi mesajlarına cevap vermedim 8,9 mesaj atmış dün bugünde sabha annesinden aramıs 3 defa ve smsi bittiğini hiç iyi değilim beni ara kesin yazmış parası olmadgnı ve sms yapamıycagını söyledi mesaj atarak cevap vemredim birdahada aramadı akşam üzeri 1 defa aramış gene annesinden cevap vermedim bir kaç saat sonra 2 defa aradı brincisinde duymadım 2.meşgule attım ve çok kez uyarmıştm bak ağır konuşuyosun küfür etme diye birde ailelerde b,iliyordu sözlencektik ... biraz burnu sürtsün istiyorum hatasını anlasın sizce yarın cevap veriyimi 3.günümüz olcak ayrılalı ve sizce ararmı daha beni siz olsanız napardınız seviyorum ayrılmak değil hatasını anlasın istiyorum ben cevap vermedikçe ararmı :/ ya da vazmıgeçer napmalıyım ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ey benim aşkı mundar kız kardeşim

O adam sana "oros" diyor sen de ona horoz diyorsun ve aşkını devam ettirmeye çalışıyorsun ?

Bunu hiçbir akıl, mantık, vicdan, düşünce, ahlak, anlayış kabul etmez.

Sen onur bir kızsın

Sen şerefli bir kızsın

Bugün sana "oros" diyen yarın daha beterlerini rahatlıkla diyecektir ; ta ki sen onu bırakmazsan

Şimdi derhal o veled-i horoz'u bırakıyorsun, kendine niyeti evlenmek olan, beyefendi düzgün biriisini buluyorsun.

Bunlardan hiç hayır gelir mi insana yavrum evladım

Hayrı güler yüzlü , tatlı dillilerin katında arayın

Sana "oros" diyenlerin değil

Haydi bakıyım, geçmiş olsun

Bitti bu aşk

0|0
    0|0
    • küfür artık bu hayatta çok moda oldu bu filört işlerinde aşkta falan filan bence hiç bir sorun yok sadece hatasını anlasın yeterlidir o kelimeyi türkçeden çıkartır olur biter bir daha derse ayrılırsın olur biter aşkı hemen bitirmene gerek yok :)

• smsi bitmiş dün parasıda yokmuş mesajla söyledi dünden beri cevap vermiyorum dün ayrıldım zaten ve bugün 3 ,4 kez aradı 2 tanesini meşgule aldım birdaha aramadı annesinden aramıştı .. istese hiçmi para bulaamaz ya sık sık arar ben hiç cevap vermedim dün akşamdan beri sence daha ararmı gelirmi peşimden ? çok umursamıyor gibi değilmi ? benmi yanlış düşünüyorum

• Haklısın kardeş, vallahi hayır gelmez böyle tiplerden

Bunlar sana gelecek vadetmez

Derhal numaranı falan değiştir, facebook falan varsa engelle

Hayatından sök çıkart at

Benim kardeşime "oros" diyen adamın alnını karışlarım

Heyt

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek arkadaşınız sizi yatakta başkasıylamı yakaladı ?

Yada ihanetmi ettiniz ?

Aldatıp , kandırdınızmı ?

Bunları yapmadıysanız , Bir erkeğin size ağır küfürler etmeye hakkı yok.

Bu insanlığa sığmayacak bir şey ve nefret ettiğim bir şey.

Bırak yanımda yapılmasını , internette görmeye bile dayanamıyorum sinirim bozuluyor.

Sizin yerinzde olsam ayrılırdım , bugun küfreden yarın döverde...

0|0
    0|0
  • O... dedi ne demek

0|0
    1|0
  • kendini fazla naza çekme 1 2 gün yeterlidir sıkılır kaçar sonra bu cevap vermiyo bundan bana hayır yok der kaçar cevap ver ama hemen öyle affetme az acı çektir :D

0|0
    0|0
    • dünden beri konuşmuyoruz bugünde 3 kez aradı bida armaadı ?

• smsi bitmiş dün parasıda yokmuş mesajla söyledi dünden beri cevap vermiyorum dün ayrıldım zaten ve bugün 3 ,4 kez aradı 2 tanesini meşgule aldım birdaha aramadı annesinden aramıştı .. istese hiçmi para bulaamaz ya sık sık arar ben hiç cevap vermedim dün akşamdan beri sence daha ararmı gelirmi peşimden ? çok umursamıyor gibi değilmi ? benmi yanlış düşünüyorum

• Nasıl affetmeyeyim? Deliler gibi aşığım ben ona. Ölüyom bitiyom. Gelsin selam versin affettim der kollarına atlarım. Canım benim yaaa, nasıl özlemiştir şimdi beni.

0|0
    0|0
    • dalga geçme.

• ahahahah aramış şimdi yalvarmış ac teli diye arıycak birazdan ne diyeyim kanki :D

• Kanki? Vuhhh biz işi ilerlettik bakkaldık market olduk.

Seni seviyorum. Sensiz olamam aşkım. Ama beni üzme de. Kalbimi kırma de. Bak yarın bir gün evlencez ne istersen yapcam ama evlilik planları suya düşerse benden mahrum kalcan. Anladın mı inceyi? de.

• cevap ver bence artık. tamam çok uzatma. ama hatasını söyle. kırıldığını söyle. bu tarz şeylere gelemediğini söyle. çok uzatma yani. eğer amacın ayrılmaksa telefon numaranı bile değiştir.

0|0
    0|0
    • tamam ama çok sık aramıyor hatta hiç aramıyor gibi neden sence ?

• anlamasa böyle olmazdıki ama

• o zaman ayrılırsın.

• Yarin iyice belli eder pismanligini konus bence cok uzatma bunu cunku sonucta erkegiz error verebiliriz sapitir gecer karsina ayrilalim der hic gerek yok ;) sende son kez uyarirsin toparlanir..

0|0
    0|0
    • ayrıldıkki zaten ?

• aramış şimdi yalvarmış bana arıycam birazdan ne yapayım ne diyeyim hatasını anladımı sence ?

• Ara konus bakalim biraz olsun anlamis olmali artik.. Yalniz sen tavrini acikca ortaya koymalisin sana hakaret etmeye kufur etmeye kirip incitmeye asla hakki yok sonucta..

• bugün küfreden yarın o anki sinirle dayak atar söyleyeyim

0|0
    0|0

• yahu ben sana diyorumki peşinden gelse ölcem intihar etcem elimi göütmü kestim hap içtim dese bile bırakmalısın...sen sanırım iki yalvarsa ağlasa yelkenleri suya indircek gibi göürnüyosn...çıkma flört sevgililik nedir birbirini tanımak demektir daha 3-4 aylık ya da senelik sevgiliyken sana o* diyen evlendiğinde dayak atar diyorum...sana o sinirle yanında yoksun diye o* diyivermiş o an yanında olsan tokadı yerdin mesela kapiş...

• Küfürü affetmem, konunun ne olduğu önemli değil.

0|0
    0|0

• Küfürlü tipler arar, kaygı etme.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sende küfür et altta kalma

0|0
    0|0
    • ben gerekli cevabı verdim ama sence napıyım ?

• teşekürler...

• Rica ederim :)

Yükleniyor...