Kapat

Teknik direktörlük?

Teknik direktör olma hayalim vardı... Ya arkadaşlar bununla ilgili kurs sınav veya herhangi birşey var mı... ben yok diye biliyorum olsa nasıl karşılarsınız tabiki bunu bir eğitimi illaki olacaktır ama ben diyorumki herhangi belge gerektirmeden düz olarak sadece eğitim üzerinden ya da sadece herhangi bir öğrenimden öğrenci olma yeterliliği (açık öğretim öğrenciside olabilir) böylelikle her genç hayallerini gerçekleştirmiş olabilir ve sadece eski bir futbolcudan ya da yardımcı antrenörden t. direktör olmaz örn.(Biyografi... Genç teknik adam Tff'den eğitim alarak sınavları ve mülakatı kazanarak t. direktör olmaya hak kazanmıştı ) bilgiye ve yeteneğe dayalı bir sınav mülakat sistemi ile bu olabilir... sizin görüşünüz nedir?

0|1
0|3
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• hepsi TFF sitesinde var bende düşünüyordum ama her lisans için para istiyorlar şerefsizler bir de lisans seviyesi arttıkça para da artıyor ya

0|0
    0|0
  • geçmişinde amatör bile oynasan hakkın var ama oynamadıysan da gidip kursa giriosun bir ücret karşılığı c lisanslı alıosun prof takım istiosan eğer B lazım B alman içinde çok zor torpil orda devreye girior işte C alıp çalıştırabilirsin BAL ligi bile

0|0
    0|0
  • teknik direktorlerin yuzde 90 i babadan ogula gecme seklinde.. yani torpil isliyor..

0|0
    0|0
    • Baskı yapmak lazım... Türk futbolu zarar değil yarar görür

Yükleniyor...