Göğüs büyütmek için hangi spor hareketi yapılması lazım. Yardımcı olursanız sevinirim :)?

Popo büyütmek için squat hareketi olduğunu bıliyorum fakat göğüs büyütmek için hangi hareket gerekio onu bilmiyorum. Şınav falanmi ya da dambilla ne tür hareket yapmam lazım?

Güncellemeler:
Dönme

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bench Press
    Dumbell Butterfly
    Cable Crossover
    Dumbell Pullover
    Pushup (Şınav)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• squatla popo bacak dolgunlaşmasının sebebi kas yogunlugunun fazla olmasından kaynaklı.. ancak göğüslerini egzersizle büyütemezsin zira göğüslerin içinde yağ vardır kas azdır.. eger göğüslerim büyüsün istiyorsan vücut yag oranını arttırmalısın oda tüm vucudun yağlanacak demektir.

1|0
    0|0
  • Öyle olsaydı, herkes spor yaparak büyütürdü. Estetik şart, tıp ilerledi. Gayet iyi oluyor, tıpa tıp doğal gibi duruyor. Sevemiyorsanız kendinizi bu şekilde, yaptırın estetik. Maddi durum da lazım tabii...

0|1
    1|0
    • Bilen yazsin senin gibi bilmeyen biseyden anlamayn cahiller değil

• Boş konuşma, öyle bir şey mümkün değildir. Doğal yollarla büyümez. O zaman penis büyütme de olurdu, saçmalama. Estetik şart bu tür şeylerde. Biraz mantıklı düşün, kim cahil görelim. :D O kadar küçük olan kız var ki çevrede, hepsi sporla büyütürdü o zaman... Az mantık.

• Tamm kardeşim cahil deilsin öğrendik :)

• Bench press bol bol şınav çek

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• Kasları zedelemedin inşallah :) ben takip etmiyorum o zaman Adının başharfi ne

• Aşkımyok :) ben

• Peck deck ya da diğer adıyla kelebek hareketi, şınav , bench press

1|0
    0|0
  • ıgne ıplık gıbı bıseysen sporda fayda etmez ıdeal kılodaysanda sporla anca sekıl verebılırsın buyumesını etklyen spor olmamsı lazım cunku goğus kas ve yag dokudan olusru kasları kasarsan sekıl alır yag dokuyu beslerlersen dolgunlaşır haa dolgunlaşırken bırazda buyuye bılır ( cok detay oldu be :D )

0|0
    1|0
  • Yaa büyümesinler hep böyle kalsalar olmazmı :)

0|0
    0|0
  • Sudyenin icine portakal koy yatmadan

0|0
    2|0
  • Göğüs pres çalış

0|0
    2|0
  • Gogus buyumez sporla. Kaslasir sadece

0|0
    1|0
  • Sporla gögüs büyümez aksine kücülür.

0|0
    1|0
  • uzunn is :d

0|0
    1|0
  • Gogus sadece diklestirebilirsin buyumesi oyle sporla olmuyo.. vitamin lazm ya da slikon

0|1
    1|0
  • Göğüs ucu emdirme milli takımına girmeniz lazım 😂

0|1
    0|0
  • yok öyle bişey

0|0
    1|0
  • destekli sutyen tak çoğu kızda etkisini gördüm 😂

0|0
    1|0
  • Öyle birşey olsa estetik cerrahlar işsiz kalırdı ^^

0|0
    1|0
  • göğüs büyütmek için tek bir yol var oda oynamak ya da oynatmak :)

0|0
    1|0
    • Ya insan gibi bisi sorduk insan gibi cevap verebilirsiniz.

• Sana:)

• Ben dönmedim sana doğruyu söledim senin bakış açısı ne taraftan belli değil

• Kaç yaşındasın?

0|0
    1|0
    • 28 neden

• 16 yaşında olup büyütmek isteyenler var ondan dedim vakit var mı diye sormuştum ama senin büyümesi lazımdı

• gel ben büyütürüm onları

0|0
    0|0
  • dambıl barfix falan genellikle

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğal ne ise o. ya da silikon

0|1
    0|0