Bugün hayata dair ne öğrendiniz?

Bugün öğrendiğim bir şey varsa o da kayıp olan bir şeyin aramakla bulunamayacağıydı... 4 saat deli gibi arayıp bir aşağı bir yukarı cadde de gidip gelmemle, milletin " manyak mı la bu durmadan buradan geçiyor " der gibi bakışlarına maruz kaldım. Topuklarımla g.tü döve döve yardırıyordum babacanlar. Şu an hala bulmuş değilim. Neyi aradın da 4 saat bulamadın diye sormayın söylemem, sizi meraklı kediler...

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Karşındaki kim olursa olsun (ailen, eşin, en değerlin vesaire) ona karşı davranışlarında duygularının her zaman biraz topal, sakin, saklı kalması gerektiğini anladım..

Duyguların mehter takımı olacak, mantığın ise mehterbaşı..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 6

• annem ve teyzemle mutlu olduğumu.

0|1
    0|0
  • Hayat HERZAMAN BİR ŞEYLER ÖGRETİR.Sadece biz farkına varamaya biliriz.Mesela düşününce farkına varamadıgımızı,hic birşey ögrenmediysek Bazenleri hic birşey ögrenmemiz gerekmediginide.Ben ne mi ögreniyorum ? Sadece farkına varamadıklarımı sadece farkına varamadıklarımı..

0|1
    0|0
  • Bugün hayata dair bir kez daha gururumun aşk tan daha ağır bastığını tekrar tekrar öğrendim.

0|2
    0|0
  • Bazen kitap okumak insanı mutsuz edebiliyormuş

0|1
    0|0
  • Dalgalara yumruk atmak dalgaları yavaşlatmıyor bile. Ama seni sakinleştiriyor.

0|1
    0|0
  • or*spu çocuğu her yerde or0spu çocuğu bunu öğrendim

0|1
    0|0
Yükleniyor...