Sorum erkeklere,sevgiliniz size yalan söylese en baştan ama sadece sevdiği için neyaparsınız??

ilişkinin en başından yaşını farklı söylese küçük mesela

yada buna benzer yalanlar , tanıştığınızda yapsa daha sonrada söyleyemse çünkü sizi kaybetmekten korksa neyaprdınız

söylediğinde tepkiniz neolurdu

siz üniversitedeyken o lisede olsa ama bunu 2 sene sonra üniye geçtiğinde söylese

naparsınız

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Belki Kendide Yanlış Biliyordu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yalan yer etmiş derim... neysen o ol, hiç bir şekilde yalanın makbulu olmaz..

0|1
    0|0
  • ilk başta söylemesinden yanayım ama o kadar da abartılacak bir şey değilse hiç bir karşılık vermem.. Önemli konuysa biraz azar çekerim

0|0
    0|0
  • terkederim...yalanın iyiliği olmaz

0|0
    0|0
  • Kaybetmekten korkuyor diye hayal ürünü karaktere mi aşık etmesi lazım...''Kıvanç az kısa olsa, az da tipsiz, kahverengi gözlü ve bir de esmer olsa tıpkı ben'' biz kafa karıştırıyormuyuz?

0|0
    0|0
  • yar dediğin yalansız olcak arkadaş. sahtekarlık canımı okur.

0|0
    0|0
  • ben niyete bakarım

0|0
    0|0
  • yalanla bu işler olmaz samimi olcak her zaman yalan girdimi işe bir yerde patlar o ilişki

0|1
    0|0
  • Benim için sorun olmazdı da.. Kanunen sorun olabilirdi (:

0|0
    0|0
  • Cok kizardim ama kiza bagli belki ayrilirdim belki de ayrilmazdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Küçük yalanı söyleyen büyüğünü de söyler.

0|1
    0|0
  • bende yalan söyledim yaşımı ismimi nerde oturduğumu nerde okuduğumu hep yalandı sonra gerçekleri söyleyemediğim için ondan vazgeçtim :(

0|0
    0|0
    • bende yalan söyledim o da bnu öğrendi benden vazgeçti benim yalanım oturduğum yerle alakalı falan değil :(

• aynen ya ben dnmesini bekliyorum 3 gündür ne uykum var ne huzurum :(

• ne soyledinki

Yükleniyor...