Üst grup kaslarımı geliştirmek, fit bir görünüm sağlamak için neler yapmalıyım?

kollarımı, göğüs kaslarımı, trapezlerimi geliştirmek istiyorum. kısa vadede ne tür egzersizler yapabilirim? 4 kg luk dambıllarım var hafif geliyorlar, 6 veya 8 alayımmı yoksa 4de yetebilirmi çok tekrar yaparsam?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Stepçilerin kullandığı platformdan alın tek kolunuz onda teki yerde şınav deneyin. Git gide kollar arası mesafeyi daraltın her iki kola da çalışın, bu göğüs içindi. Özellikle üst kol için de 4lük dumbelllarınızı birer elinize alıp kolları kırmadan yanlara geniş kolda açmaya çalışın :-)

0|0
    0|0
    • teşekkürler, peki bu step platformu ile eşdeğer başka birşey olarak ne kullanabilirim

• Yerden 1 karıs yuksek her sey olabilir

:-)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• dumbell olayını gittikçe arttırmalısın yoksa fayda sağlamıyor

0|0
    0|0
    • ağırlığınımı yoksa tekrar sayısınımı?

• ağırlığını

• hmm, peki başka böyle yay falan varya, onları önerirmisin?

• evde geliştirmek için spor aletleri alman lazım veya bir spor salonuna gitmek zorundasın dogal yollarla 6 ayda gözle görünür bir değişim elde edebilir ya da protein hapı alarak kısaltabilirsin bu süreyi sana kalmıs

0|0
    0|0
    • sezon başlangıcında spor salonuna yazılmayı düşünüyorum. ama önümüzde 2 ay var. ben bu süre içinde evde ne tür egzersizler yapayım ne önerirsin? hangi aletlerden almam gerek? yay falan var mesela göğüs içinmi o?

• ramazanda akşamları çalışmayı düşünüyorum. dambıl işi tamam, başka bişeye gerek varmı

• internetten iyice arastırmalısın dogru hareketli dogru şekilde yapmalısın fazla abartmamalısın 1 gün ara vererek calısmalısın yoksa kasların paramparca olur yenilenmesi cok uzun sürer protein agırlıklı beslenmelisin ramazanda aksamdan sonra calısmak bence cok riskli metabolizmanı cok yorabilir tavsiye etmiyorum 1 ay sonra baslamanın zararı olmaz

• evde o kadar kolay değil istediklerini yapmak en iyisi yazıl bir salona hertürlü alet var kafan rahat olsun yanında hocaların var sana bir program yapsınlar ;)

0|0
    0|0
  • yüzme şınav ve başka egzersizler

0|0
    0|0
  • Trapez ne?

5 kiloluk dambılla başla.Ağırlığı gittikçe artır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...