Ic bacaklarin en üstü?

Bacak inceltme ağırlıklı olarak ic bacak çalışıyorum. Incelttim de şükür sıkılastirmam gereken yerler hala var ama su ic bacaklarin en ustu hala sallaniyor yani su hemen vajinanin alt tarafindan desem daha doğru tarif edebilirim sanırım. Bacaklarim hala birbirine değiyor ( yeni basladim) ayrılmasını da istiyorum. Nasil halletcem su ust bacak icini bir yardımcı olun

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kasıktan bahsediyorsun. Pİlates ve squat yap

0|0
    0|0
    • Squat yapıyorum ama oradaki kaslar galiba çalışmıyor ya ufak bir sertlesme bile yok nasil sıkılaştiricam

• Program ağır değil kabul ama ben birçok hareket yaptığım için- yorucu hareketler- ondan biraz kaçıyor gibi oluyorum. Ama yapmicam bir daha öyle

• Faydasını da görürsün istikrarlı olursan

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Bacak aletleri orayı etkilemeyebilir squat dene daha uygun zamanda sonuç alicagini umuyorum

0|0
    0|0
    • Uzun vadeli bir programla olacak herhalde. Ben biraz acele ediyorum sanırım. Ama diger taraflar sertleşmesine rağmen orasi hala yumuşak duruyor moral bozucu: (

• Yapasin da gelmez kii bir ağırlık çöker üstüne yspabildiginden çok daha az hareket yaparsın. Açken dene sasirirsin yaptıklarına ve gelisimine

• Haklısın öyle yapayim :d

• Var var yontem

0|0
    0|0
    • Nedir

• Düşünüyorum gecen bir bayan arkadaş yapmış hatta sormuştu bacak arası acıklı ıle ilgili hatırlamıyorum ona sordum donmesini beklıyorum

• Tam olarak ne soruyon anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...