Baba parası yiyen erkek neden itici geliyor?

Bugün arkadaşlarla konuşurken konusu geçti. bir kız arkadaşımız dedi babasının parasını yiyen erkek kadar itici bişey yok diye. Ne alaka oluyor bu ? Bizde bozulduk tabii biraz masada hepimiz 21 yaşlarına gelmişiz ama peder sağolsun moddayız. O farketmedi ama şimdi kafama takıldı benimde 18 yaşından beri çalışan veya ünv okurken bir yandan çalışan erkek neden daha cezbedici geliyor ? ya da + yön olarak bakılıyor buna ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayata karşı belli bir adım atmış erkek önceliği.

Ben bu görüşte değilim tabii de, çoğu hatun bu klişelikte düşünür. Sürekli baba parasıyla büyüyen kişinin eksik kaldığını düşünürler. Hayata geç kalınmışlık hissi. Geç atıldıktan sonra da hakim olamama süreci..

Bunlarla bağlantılıdır düşünceleri.

0|0
    0|0
  • kızlar erkeklere göre daha erken olgunlaşıyor,onun için hayata tutunmaya çalışan,şımarık olmayan erkek modeli daha çok hoşlarına gidiyor.şuanda baba parasıyla geçinmeniz çok normal ama çalışırken bile mesela aileye bağlı yaşarsan o çok anormal kaçıyor tabi.

0|0
    0|0
  • babasının eline baktığı için itici

kendine bakamayan erkek eziğin tekidir gerçi tek erkekde değil ama .

0|0
    0|0
  • Kendi ayaklari üzerinde durabildigini gösterir.

1|0
    0|0
  • Bende 15 yaşımdan sonra annemden ve babamdan para alırken ezilmeye başladım açıkçası. Bu durum sadece erkekler için geçerli değil. Bireyin kendi ayakları üzerinde durabilme arzusundan kaynaklı.

0|0
    0|0
  • baba parası yediği için itici gelmesi gibi bir durum yok önemli olan bence eğitimli olması bana eğitimini tamamlamamış tamamlamak istemeyen erkek itici gelir tamamladıktan sonra illaki bir gün kendi parasını kazanıcak öyle değil mi ?

0|0
    0|0
  • Kız veya erkek farketmiyor, biraz garip bir durum güçüzlük ve aciziyet göstergesi kaplişim.

0|0
    0|0
  • kendi sevgilimden örnek vereyim. ikimizin de babasının durumu oldukça iyi. ama o 16 yaşından beri yaz tatillerinde çalışır. tarlada çalıştığını bile bilirim. hoşuma gider benim de. çünkü arabası var, onun benzin parasını kendi kazandığı parayla hallediyor. sigara bağımlısı, onu kendisi çalışıp karşılıyor. bunlar hoş şeyler. ama türkiyede 21 yaşındaki çocuğu da babası besler, gerekirse 30 yaşındakini de. çalışkan erkekler daha iyidir. bir şeylerin değerini bilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yav yok öyle bişey kimde para varsa ona bakıyorla baba parawsı amca parası yok kendi kazandığı falan farketmez.

0|0
    0|0
  • konu baba parası yemek değil, baba parasıyla hava atmak, caka satmak, görgüsüzlük yapmak.

0|0
    0|0
  • survivor izleye izleye bu moda gelmiştir kız

0|0
    0|0
Yükleniyor...